Neler Yeni

9. Sınıf Arkadaşıma Kaynak Önerisi (ACİL)

hihihiha

80+ Bronze
bulamadığım birsürü şey var. zaten yukarda da yazdım sonucu ;
9. Sınıfın ilk 2 ayı matematikte mantık kümeler vb işleniyor hatırladığım kadar ben ilk 2 ay sadece fizik mat biyoloji calistim diğerlerini okulda dinledim. Kanal konusunda bilgim yok bilemiyorum.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
9. Sınıfın ilk 2 ayı matematikte mantık kümeler vb işleniyor hatırladığım kadar ben ilk 2 ay sadece fizik mat biyoloji calistim diğerlerini okulda dinledim. Kanal konusunda bilgim yok bilemiyorum.
okulu kötü olduğu için yt ve kaynak bakıyor.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,123
İsim
Mert Metshi
çap, apotemi, bilgi sarmal, miray, eis, limit, palme, hız ve renk, 345, 3d, orijinal yks için güzel yayınlar

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
çap, apotemi, bilgi sarmal, miray, eis, limit, palme, hız ve renk, 345, 3d, orijinal yks için güzel yayınlar
Zorluk dereceleri nedir peki? aporemiyi mirayı eis yayınlarını hiç duymadım.

Rulep

80+ Gold
Tytye başlamak için 9 erken mi sizce hocam?
tyt zaten 9-10 yani 9 çalışsa zaten tyt çalışmış oluyor kaçıncı sınıfsanız onun kaynağını alın. tyt kaynaklarını 10.sınıf bitince alınmalı

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Okulum kötü olsaydı ve hedefim yüksek olsaydı net açıktan bitirirdim boş boşa gid gel yapılmaz

Rulep

80+ Gold
Listeyi gönderdim, birazını beğendi. Birazı kakdı. Listeyi tekrar elden geçirmemi istedi. Yarın forum istanbula gidip kitap bakacakmış. Kitap öneriside lazım dedi. Var mı söyleyeceğiniz birşeyler?
tonguç almasın, yeni çıkan yayınlardan almasın. dinden falan video izlemeye gerek yok ders kitabı işini görecektir

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
tonguç almasın, yeni çıkan yayınlardan almasın. dinden falan video izlemeye gerek yok ders kitabı işini görecektir
mebin dağıttı kitap bir işe yaramıyor, okul testobook diye bir şey verdi konu anlatımlı falan onla geçiniyoruz.
tyt zaten 9-10 yani 9 çalışsa zaten tyt çalışmış oluyor kaçıncı sınıfsanız onun kaynağını alın. tyt kaynaklarını 10.sınıf bitince alınmalı
9.sınıf kaynaklarını alıcaz arkadaşa da işte listeyi tamamlasak iyi olacak.

Rulep

80+ Gold
mebin dağıttı kitap bir işe yaramıyor, okul testobook diye bir şey verdi konu anlatımlı falan onla geçiniyoruz.

9.sınıf kaynaklarını alıcaz arkadaşa da işte listeyi tamamlasak iyi olacak.
bu kadar kasmayın şuan okul açıldı hevesli olması normal hemen sıkılabilir yani dinden soru mu çözülür 5 soru çıkacak zaten onun yerine mat,fen çözsün
coğrafya içinde kanal olarak coğrafyanın kodları iyi diyorlar

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
bu kadar kasmayın şuan okul açıldı hevesli olması normal hemen sıkılabilir yani dinden soru mu çözülür 5 soru çıkacak zaten onun yerine mat,fen çözsün
coğrafya içinde kanal olarak coğrafyanın kodları iyi diyorlar
onu eklerim listeye tamamdır, her dersten kaynak bakıyoruz aslında çözülürmü çözülmezmi önemi yok pekiştirsek yeter.

Rulep

80+ Gold
onu eklerim listeye tamamdır, her dersten kaynak bakıyoruz aslında çözülürmü çözülmezmi önemi yok pekiştirsek yeter.
mat fen çalışmaktan dini falan bakacağını sanmıyorum da alacaksanız da siz bilirsiniz çalışmak istemeniz çok güzel keşke bende çalışsaydım da eğlenmenize bakın yani bugünler bir daha gelmiyor

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
mat fen çalışmaktan dini falan bakacağını sanmıyorum da alacaksanız da siz bilirsiniz çalışmak istemeniz çok güzel keşke bende çalışsaydım da eğlenmenize bakın yani bugünler bir daha gelmiyor
matematikte 345 düşünüyoruz. orta derece olduğunu söylediler. şuanlık onunla başlayacağız. listeyi tamamlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yarın tamamlarız umarım.

Rulep

80+ Gold
matematikte 345 düşünüyoruz. orta derece olduğunu söylediler. şuanlık onunla başlayacağız. listeyi tamamlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yarın tamamlarız umarım.
345 tyt kaynağı sizin için uygun değil. 10.sınıf bitince çözülmeli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,404
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom