Neler Yeni

90.000 Sterlin'e araba

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Atıf Buğrahan Karakurt
İngiltere de consultant doktorum. 4-5 senedir yoğun bir çalışma ile 90-110k sterlin kadar bir para biriktirdim. İngilterede ki forum sitelerinde istediğim o fikir alışverişi ortamını bulamadığım için bu foruma kardeşim aracılığıyla geldim( Kendisi sistemini burayla bağlantılı bir siteden almış galiba oradan biliyormuş burayı).

Dediğim gibi bütçem bu kadar. Aklımda Mercedes, Bmw, Audi, Tesla markalarından bir model var. Mercedes için yeni çıkan eqs serisi, s serisini veya gls 600 düşünüyorum ; BMW için m5 veya M6 hoşuma gitti ; Audi hakkında pek bilgim yok ; Tesla için de model x i düşündüm .

Bilen arkadaşlar aydınlatabilir mi? İyi akşamlar dilerim.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,799
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Tesla bak bence.

şahin doğan

80+ Platinum
o fiyata Rs6 düşünürdüm hem bir aile arabası gibi hem de ciddi güç üretebilen bir araç

şahin doğan

80+ Platinum

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
Burak Doğan
tesla almanı öneririm

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
okr
İngiltere de consultant doktorum. 4-5 senedir yoğun bir çalışma ile 90-110k sterlin kadar bir para biriktirdim. İngilterede ki forum sitelerinde istediğim o fikir alışverişi ortamını bulamadığım için bu foruma kardeşim aracılığıyla geldim( Kendisi sistemini burayla bağlantılı bir siteden almış galiba oradan biliyormuş burayı).

Dediğim gibi bütçem bu kadar. Aklımda Mercedes, Bmw, Audi, Tesla markalarından bir model var. Mercedes için yeni çıkan eqs serisi, s serisini veya gls 600 düşünüyorum ; BMW için m5 veya M6 hoşuma gitti ; Audi hakkında pek bilgim yok ; Tesla için de model x i düşündüm .

Bilen arkadaşlar aydınlatabilir mi? İyi akşamlar dilerim.
bmw 7 serisi baktınız mı hocam

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Yani konfor da önemli elbette artık genç kategorisinden çıkıyoruz yavaş yavaş😁
Konuyu dağıtmamak için zor tutuyorum da kendimi. Ben tıp 2. Sınıf öğrencisiyim ve İngiltere'de doktorluk yapmak istiyorum :shy: , bir ara profil mesajlarından veya konu olarak basit bir iki sorumu cevaplandırabilme şansın olur mu 👉👈
Ben tesla hastasıyım 👉👈

SynBozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
BARAN MUTİ
Yani konfor da önemli elbette artık genç kategorisinden çıkıyoruz yavaş yavaş😁
audi konforu da tabii ki çok iyi fakat hiç bir araç konfor mersedes kadar olamaz fakat jaguar hi. düşündünüz mu veya range? bu markalar da çok kaliteli markalar

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom