Neler Yeni

900-1000 tl Oyuncu Koltuğu önerisi

RBTO3456

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
RBTO3456
900-1000 tl alınabilecek en iyi oyuncu koltuğu önerisi.Uzun ömürlü koltuk lazım.

Sarikhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Sarı
Xrancer Instagram'da da kampanyası var bende ilk fırsatta almayı düşünüyorum. Kendi internet sitesinden de satın alırken şu an melissa kodunu kullanırsan 870 TL ye kadar düşüyor diye biliyorum fiyatı.

RBTO3456

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
RBTO3456
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xrancer Instagram'da da kampanyası var bende ilk fırsatta almayı düşünüyorum. Kendi internet sitesinden de satın alırken şu an melissa kodunu kullanırsan 870 TL ye kadar düşüyor diye biliyorum fiyatı.
Link atabilirmisiniz hocam.

Sarikhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Sarı
Direk Instagram'da xrancer yazabilirsin yada www.xrancer.com diye girebilirsin. Koltuğu alırsan ss at buraya bizde görelim 🙋

Sarikhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Sarı
Kampanya bugün son diye biliyorum ama emin değilim sürekli bir kampanya yapıyorlar kampanyasız fiyatı da 990 TL galiba 1 hafta önce zam geldi 890 dı. Sad Story
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet sitelerinde kredi kartına 12 taksit de oluyor galiba

Abdullah aslında konuşsa anlassa felan videosunu çekip 200 TL'lik bile indirim kodu alabilir bizler için çünkü kitlesi çok fazla burda destek çıkan arkadaşlar olsa güzel bir fiyat performans oyuncu koltuğu fırsatı oluşturulabilir.

RBTO3456

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
RBTO3456
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kampanya bugün son diye biliyorum ama emin değilim sürekli bir kampanya yapıyorlar kampanyasız fiyatı da 990 TL galiba 1 hafta önce zam geldi 890 dı hatta zamdan önce kampanyayla 790 TL felandı fiyatı bende kaçırdım o fiyatı. Sad Story

İnternet sitelerinde kredi kartına 12 taksit de oluyor galiba

Abdullah aslında konuşsa anlassa felan videosunu çekip 200 TL'lik bile indirim kodu alabilir bizler için çünkü kitlesi çok fazla burda destek çıkan arkadaşlar olsa güzel bir fiyat performans oyuncu koltuğu fırsatı oluşturulabilir.
Teşekkürler hocam yardımcı oldunuz en iyi cevap seçtim birde arada bir böyle kampanyalar oluyormu?

Sarikhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Sarı
Teşekkürler hocam yardımcı oldunuz en iyi cevap seçtim birde arada bir böyle kampanyalar oluyormu?
Ne demek rica ederim. Arkadaşını getir kampanyası felan sürekli kampanya yapıyorlar galiba bende 2 3 haftadır takip ediyorum takip ettiğimden beri kampanyaları var büyük ihtimal sürekli olur kampanyaları.

Halojey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Halil Sade
Instagram
https://www.instagram.com/halil_sade/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198075783
Facebook
halil.sade.90
Twitter
HalilDss
Ürünü aldınız sanırsam nasıl acaba ürün kalitesi, kargo felan ürün nasıl geldi ve bir sorun yaşadınız mı

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Mehmet salih ay

Sarikhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Sarı
Ben aldım kullanıyorum şu an için gayet memnunum ama detaylı bilmek istediğin bir şey varsa sor yardımcı olmaya çalışayım.

xKraken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Çağdaş Eraslan
Ben aldım kullanıyorum şu an için gayet memnunum ama detaylı bilmek istediğin bir şey varsa sor yardımcı olmaya çalışayım.
Hocam bende alıcamda neredeyse günümün tamamını bilgisayar başında geçiriyorum ve şuan bu fiyata en cazip gelen Xrancer var . Şuana kadarki deneyimlerinizi anlatabilir misiniz ? Birde indirim kuponunu nereye yazıyoruz ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,663
Üyeler
153,266
Son üye
Ahmet eymen öğütçü
Top Bottom