Neler Yeni

9000 TL sistem önerisi?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
Arkadaşlar selamlar hiç uzatmadan konuya gireceğim 8k 9k bandında sistem toplamaya çalışıyorum beni idare edecek kadar ikinci el temiz parçalar da alabilirim sıfır parçalar da alabilirim ama mümkün mertebe bu bütçenin üstüne çıkmamam lazım çünkü monitör yok mouse yok kulaklık yok o yüzden uygun fiyatlı bir şey bakıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar selamlar hiç uzatmadan konuya gireceğim 8k 9k bandında sistem toplamaya çalışıyorum beni idare edecek kadar ikinci el temiz parçalar da alabilirim sıfır parçalar da alabilirim ama mümkün mertebe bu bütçenin üstüne çıkmamam lazım çünkü monitör yok mouse yok kulaklık yok o yüzden uygun fiyatlı bir şey bakıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
benimde bütcem buralarda max 10k çıkarım
Konuyu takibe alıyorum
UP

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,534
İsim
Cengiz
Başlık '8400 TL Ye Nasıl Gaming Sistem Dizilir' https://forum.donanimarsivi.com/konu/8400-tl-ye-nasil-gaming-sistem-dizilir.659080/

Top Bottom