Neler Yeni

90k Bütçe Motorsi̇klet Ve Eki̇pman Öneri̇si̇

kendirbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
YUSUF KENDİR
Bütçe
90000
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar, ilk defa motor alacağım 4. direksiyon dersimi aldım, şuan 40k param var 2 ay sonra askere gidicem tazminatımıda alırsam toplam 90k param olucak. motordan önce şuanki paramla ekipmanlarımı tamamlamak istiyorum ama marka model fiyat bilgim hiç yok. aramızda motorcu arkadaşlarımız varsa ekipmandan da anlıyorsa yardımcı olabilir mi ? çok üst düzey premium olmayan ama çokda dandik olmayan ekipmanlar gerekiyor ne kadar para ayırmam gerekiyor ?

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar, ilk defa motor alacağım 4. direksiyon dersimi aldım, şuan 40k param var 2 ay sonra askere gidicem tazminatımıda alırsam toplam 90k param olucak. motordan önce şuanki paramla ekipmanlarımı tamamlamak istiyorum ama marka model fiyat bilgim hiç yok. aramızda motorcu arkadaşlarımız varsa ekipmandan da anlıyorsa yardımcı olabilir mi ? çok üst düzey premium olmayan ama çokda dandik olmayan ekipmanlar gerekiyor ne kadar para ayırmam gerekiyor ?
motora 125cc ile baslayin Benelli 125s/pulsar 125ns bakabilirsiniz
ekipmanizi da tam olarak alin ekipmansiz olume surersinis

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
Ekipmandan tasaruf olmaz dostum. Gerekirse motor ertelensin ama kesinlikle ekipmandan kaçma.

Knox Handroid Eldiven

Scorpion Exo 390/520

Knox Microclock Sırt ve Göğüs Koruması

Alpine Stars Atem V2 Ceket

Bir de kendine bi korumalı pantolon alman iyi senin için daha hayırlı olacaktır. Ceketi değiştirebilirsin. Fiyatından haberdar değilim ancak ilk 3’ü sağlam ürünlerdir. Knox Handroid En iyi motor eldiveni diyebiliriz. Kask için orta seviye ama sağlamdır kesinlikle. Korur yani. Sırt ve göğüs koruma da çok hayatidir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Motor olarakta Pulsar RS200 bence harika bi motordur. Bütçeni biraz aştım farkındayım ancak canından olma diye hepsi güzel kardeşim

0 alabilirsin.

kendirbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
YUSUF KENDİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
motora 125cc ile baslayin Benelli 125s/pulsar 125ns bakabilirsiniz
ekipmanizi da tam olarak alin ekipmansiz olume surersinis
Dostum motor olarak pulsar 200rs düşünüyorum, ekipmanlarımı eksiksiz almak istiyorum ama ekipmanlarda neye dikkat etmeliyim, hangi markalar kalitelidir vs bilmiyorum

Kanka dediğin eldivene baktım 6000 TL kask 3000 TL ceket 15000 TL bunlar çok gazla değilmi 😁

kendirbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
YUSUF KENDİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekipmandan tasaruf olmaz dostum. Gerekirse motor ertelensin ama kesinlikle ekipmandan kaçma.

Knox Handroid Eldiven

Scorpion Exo 390/520

Knox Microclock Sırt ve Göğüs Koruması

Alpine Stars Atem V2 Ceket

Bir de kendine bi korumalı pantolon alman iyi senin için daha hayırlı olacaktır. Ceketi değiştirebilirsin. Fiyatından haberdar değilim ancak ilk 3’ü sağlam ürünlerdir. Knox Handroid En iyi motor eldiveni diyebiliriz. Kask için orta seviye ama sağlamdır kesinlikle. Korur yani. Sırt ve göğüs koruma da çok hayatidir

Motor olarakta Pulsar RS200 bence harika bi motordur. Bütçeni biraz aştım farkındayım ancak canından olma diye hepsi güzel kardeşim

0 alabilirsin.
Kanka instanı yazarmısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
Kanka instanı yazarmısın
Forumdaki nickimle aynı ama instagram kullanmıyorum. İstersen numaramı verebilirim.

Eldiven 6000₺ o eldiven evladiyelik bir kere al 1000cc ye binerken bile onu kullanırsın çok üst düzey bit eldiven. O kask büyük oranda seni 1000cc’ye kadar idare eder. 1000’de daha profesyonele geçersin. Ceket için dedim zaten ceketi başka bakabilirsin diye. Hatta 2. El Tulumlar var onlardan bakabilirsin bak. Hem ceket hem pantolon bir oluyor ama fiyatları da değişebiliyor. Her şeyi 0 almak biraz daha pahalıya gelebilir. Dediğim gibi ceket/tulumun içine bir de son olarak sırt ve göğüs koruma gerekiyor. Bunu da ikinci el alabilirsin. Kask ve Eldiveni ikinci el almanı çok önermem ama diğer her şeyi ikinci el bakabilirsin. Bot da aynı şekilde onu unutmuşuz

Dostum ben sana bi çalışma yaptım. Elimden geldiğince uygun tuttum. Forum üzerinden özelden ulaşabilirsin numaramı vereyim whatsapp’den atarım sana

Son düzenleme:

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali

Hepsi yurtdışından aynı siteden ama ne kadar vergi vs çıkar bilmiyorum sorup soruşturun yinede türkiyeye göre çok ucuza geliyor diye biliyorum

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams
Drift l al 0

Top Bottom