Neler Yeni

94 derece işlemci 1 saatte patlar mı ?

Jeadness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Furkan Dinçer
Casper excalibur g670 laptop kullanıyorum turbo fanlar açıkken 94 derecede oyun oynicam patlayabilir mi zaten anlamıyorum sıcaklık değerlerinden yardım ederseniz sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

* şarjdayken 4.10 GHz ye kadar çıkabiliyor.

Ekler

• help.png
    help.png
    13.1 KB · Hit: 102

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
patlamak çok ileri seviye dostum

Jeadness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Furkan Dinçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
patlamak çok ileri seviye dostum
peki 30 dakikada patlar mı bazen oyun indirirken de 90+ dereceye çıkıyor işlemciye veya başka şeylerer zarar vermiş olur muyum ve o oyunu siliyim mi ?

HyAksi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yunus usta
Casper excalibur g670 laptop kullanıyorum turbo fanlar açıkken 94 derecede oyun oynicam patlayabilir mi zaten anlamıyorum sıcaklık değerlerinden yardım ederseniz sevinirim

suyu kaynat geliyom

Onur Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Onur Koç
patlamak arkadaşın da dedigi gibi çok ileri seviyede fakat daha çabuk eskir diye tahmin ediyorum patlayacak dereceye gelmez kapatır kendini

KToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kamil

Hocam herşeyden önce 20-30 lira ver laptop temizliğini macun değişimini filan yaptır. Laptop artık zarar görecek seviyeye gelirse de kendisini otomatik kapatır zaten

Jeadness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Furkan Dinçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarjdayken kapanmıyor

beritankorkusuz

80+ Silver

Hayır patlama olmaz ,zaten sistem max sıcaklığa varınca otomatik sıcaklık durana kadar ,kapatır ve düşene kadar da açmaz . Ama 94 derece laptoplarda normal olarak artık karşımızda . Ama işlemcinin ömrünü kısar ,bu kısmada 5 -10 yıl veya daha uzun kullanımda sist

MrBombay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ilke korkmaz
işlemci patlamaz kendi frekansını azaltır zaten tehlikeli sıcaklıklarda merak etme pentium 4 değil bu :)

Top Bottom