Neler Yeni

95 kilo olma problemi

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Yine 95 kilo olucam 91 kiloydum geçen yeme işini aksattım az önce zurna söyledim psikolojim harbi bozuk göbeği görünce şey oluyorum mental sağlığım kötü yardım edin beyler
Dostum 2 haftada 5 kilo vermiş biri olarak abur cubur ile olan ilişkini keseceksin arada kendini ödüllendireceksin bu kadar.

.RBO.

80+ Silver
Kilo vermeyi kolaylaştıracak bir öneride bulunayım bu hayatını değiştirirbu zevk alacak daha iyi kaliteli bir şey bul yüksek kalorili yiyeceklerden vaz gecersin ve kilo verirsin bu "bir şey" spor yapmakta olabilir yoluna daha kolay ulaşırsın yağ verirken kas kazanırsanda o kiloda kalman kolaylaşır (cidden kaslar çok kalori yakıyor bunu hissedebiliyorum) ve daha fazla yağ vermek için yolunu açar

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Murat Yücel
Instagram
yucexzzers
hocam 1.95 boyunda 125 kiloyum pek takmıyorum kilomu her gün 2.5 litre kola içerdim 2-3 günde bir 3-4 paket cips yerdim şimdi hem kilom hem de maddiyat açısından azalttım sadece cuma günleri 2.5lt kola 2 cips alıp 2 saatte bitiriyorum .d 7 senedir gitar çalıyorum 100 kiloya düşsem müq bir halim olacak ama pek umursamıyorum ben

kraxius

80+ Bronze
hocam 1.95 boyunda 125 kiloyum pek takmıyorum kilomu her gün 2.5 litre kola içerdim 2-3 günde bir 3-4 paket cips yerdim şimdi hem kilom hem de maddiyat açısından azalttım sadece cuma günleri 2.5lt kola 2 cips alıp 2 saatte bitiriyorum .d 7 senedir gitar çalıyorum 100 kiloya düşsem müq bir halim olacak ama pek umursamıyorum ben
Hacı senin boy uzun ama 95 kilo olsan dert etmezsin hiç

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Musa
2 ayda10 az değilki sen 95ten 91e kısa sürede düştüğünde yağ yakmıyorsun su atıyorsun 2 ayda 10kg gitmesi çok iyi bir sonuç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine 95 kilo olucam 91 kiloydum geçen yeme işini aksattım az önce zurna söyledim psikolojim harbi bozuk göbeği görünce şey oluyorum mental sağlığım kötü yardım edin beyler
Bende 95kg idim şuan 82kg şey gibi düşün me bir ayda bütün kilolarımı vereyim bu sağlıksız bir şey önemli olan kas kütlesi kaybetmeden kilo vermek yağ yakmak bu da düzenli şekilde sağlıklı beslenme ve spor ile olur

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,169
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
yemeyi kes spor yap bu kadar basit

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
Dostum kararlılık seviyen zayif bu konuda ya kendini biseylerden eksik bırakıp kendini disiplin ediceksin yada spora gidip kilonu avantaja cevirip gucleniceksin spora yeni baslayip hem kilo ver hem güçlen boyle bir sacmalik yok guclendikten sonra vericeksin ! Bunu yasamayan arkadaşlar yanlis bilgilendirmesin ben bulktayim suan 100 uzerine çıkıyorum ve vucut yapılı ve bu bana kış döneminde güç olarak geri donuyor sende bunu avantaja cevir gitmek icin kendine sebep yarat zaten bir süre sonra kendin kopamicaksin etrafindaki tepkilerden vucudun toparlar boyun kısa degilse sadece gobek kısmı oda ilerledikce gidicek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asla Oyle olmuyorsa va diye bisey yok herseyi farkli sekilde baslayip güzel sekilde sonuclandirabilirsin

Ben yemeği yarı yarıya azaltıp 2 haftada 103 kilodan 98 kiloya düştüm. Boğazı tutup hareketi arttırmak lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,941
Üyeler
152,374
Son üye
gadir1668
Top Bottom