Neler Yeni

Öneri 9500 TL telefon önerisi

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Bütçe
9500
9500 TL'ye kadar alinabilecek telefon önerisinde bulunur musunuz rica etsem. Cumhurbaşkanı açıkladı 9500 TL ye kadar olan telefona ve pclerde 5500 tl indirim yapılacakmis. Epeyden bakayim dedim siteye girilmiyor cloudflare hata veriyor.

barish99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Barış
9500 TL'ye kadar alinabilecek telefon önerisinde bulunur musunuz rica etsem. Cumhurbaşkanı açıkladı 9500 TL ye kadar olan telefona ve pclerde 5500 TL indirim yapılacakmis. Epeyden bakayim dedim siteye girilmiyor cloudflare hata veriyor.
Redmi Note 10s bakabilirsin Helio G95 var. Bu fiyata üzmez ama ekran 60hz. Kamera beklentini de yüksek tutma.
GM24 Pro donanımı iyi ama General Mobile'a ne kadar güvenirsin bilmiyorum. Servisi sıkıntılı bir firmaydı en son hatırladığım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Ayaz
Samsung M34. Samsung'un kendi sitesinden aldığında öğrenci indiriminden yararlanabiliyorsun. Xiaomi Redmi Note 11S İşlemcisi M34'e göre daha yavaş ama kamera olarak daha iyi olduğu için ben Note 11S'i tercih ettim ama Trendyol dan olan telefonlar indirimde kabul edilcekmi bilmiyorum. Ben şansımı deniycem.
Redmi Note 10s bakabilirsin Helio G95 var. Bu fiyata üzmez ama ekran 60hz. Kamera beklentini de yüksek tutma.
GM24 Pro donanımı iyi ama General Mobile'a ne kadar güvenirsin bilmiyorum. Servisi sıkıntılı bir firmaydı en son hatırladığım.
General Mobile GM 24 Pro var. Yine M34'e göre yavaş bir telefon kamerasından daha önce hiç fotoğraf görmediğim için bir şey söyleyemiyorum ama 108MP kamerası var.

barish99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Barış
Samsung M34. Samsung'un kendi sitesinden aldığında öğrenci indiriminden yararlanabiliyorsun. Xiaomi Redmi Note 11S İşlemcisi M34'e göre daha yavaş ama kamera olarak daha iyi olduğu için ben Note 11S'i tercih ettim ama Trendyol dan olan telefonlar indirimde kabul edilcekmi bilmiyorum. Ben şansımı deniycem.

General Mobile GM 24 Pro var. Yine M34'e göre yavaş bir telefon kamerasından daha önce hiç fotoğraf görmediğim için bir şey söyleyemiyorum ama 108MP kamerası var.
Redmi Note 11s amazonda da indirimdeymiş. Bende de emektar Meizu x8 var değerlendirsem mi bilemedim bu indirimleri :shy:
Bu arada Teknosa soru cevap kısmında indirimli ürünlerin de vergi indirimine dahil olduğunu yazmışlar.

Amazondan alsak oluyor mu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,908
Üyeler
153,781
Son üye
nejatisler34
Top Bottom