Neler Yeni

96 model honda civic alınır mı

ReDanger

80+ Bronze
Bütçe
170000
Merhaba öncelikle. Araba Honda civic 96model 1.6 . Arabanın boyaları falan kötü kozmetik olarak. Sahibi bizim komşu, kendisi araba tamircisisi. Arabasına iyi baktığını bizzat biliyorum. 170.000tl fiyat verdi, pazarlıkla 150 160 arası alırız. Sizce alınır mı? model olarak iyi mi? kötümü?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhaba öncelikle. Araba Honda civic 96model 1.6 . Arabanın boyaları falan kötü kozmetik olarak. Sahibi bizim komşu, kendisi araba tamircisisi. Arabasına iyi baktığını bizzat biliyorum. 170.000tl fiyat verdi, pazarlıkla 150 160 arası alırız. Sizce alınır mı? model olarak iyi mi? kötümü?
hocam güzel bakılırsa sağlam makina olur vtec motorlar güzel motorlar sonuçta
şu videolardaki gibi bi projeyi bende yapmak istiyorum ancak hem param yok hem ehliyetim :/ (yaştan dolayı yok)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Valla Mazda Lantisi daha çok öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

150 160a en kral 1.8 doch motor lantisi alırsın

ReDanger

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla Mazda Lantisi daha çok öneririm.

150 160a en kral 1.8 doch motor lantisi alırsın

Hocam deprem bölgesindeyiz Malatya , arabamız depremde gitti buralarda araba alınmıyor. il dışınada çıkamayız durumlar kötü anlayacağınız. Mecbur arabasızda olmuyor böyle bişey almak zorunda gibiyiz. Attığınız araba güzel ama il dışında olduğu için alamayız.

hocam güzel bakılırsa sağlam makina olur vtec motorlar güzel motorlar sonuçta
şu videolardaki gibi bi projeyi bende yapmak istiyorum ancak hem param yok hem ehliyetim :/ (yaştan dolayı yok)
Aklımda olur hocam videoları izledim harbi hoşuma gitti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Hocam deprem bölgesindeyiz Malatya , arabamız depremde gitti buralarda araba alınmıyor. il dışınada çıkamayız durumlar kötü anlayacağınız. Mecbur arabasızda olmuyor böyle bişey almak zorunda gibiyiz. Attığınız araba güzel ama il dışında olduğu için alamayız.

Aklımda olur hocam videoları izledim harbi hoşuma gitti.
Bu parayı harcayacağına yeni modelini alırsın bu bafırın videoları o yüzden sevmiyorum. Valla başka alternatif varsa değerlendir yoksa yapcak bişey yok ama bence alınmaz

ReDanger

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu parayı harcayacağına yeni modelini alırsın bu bafırın videoları o yüzden sevmiyorum. Valla başka alternatif varsa değerlendir yoksa yapcak bişey yok ama bence alınmaz
Zaten arabayı babam gil kullanır. Ben videoyu hoşuma gitti derken bende yapmalıyım anlamda söylemedim. Tipi falan güzel oldu yani o manada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Zaten arabayı babam gil kullanır. Ben videoyu hoşuma gitti derken bende yapmalıyım anlamda söylemedim. Tipi falan güzel oldu yani o manada.
Ha anladım. Keyfine kalmış seviyorsan içine sindiyse alınır trde tutulam bir araba zaten

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam benimde örnek olarak attığım bişey ancak bi proje yapmak istiyorum kendimde daha çok almancıyım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,405
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Temiz olduğuna eminsen olabilir, keyifli araba.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
mercedes w140 kasalardanda düşünüyorum e36 nın yanında çünkü benim amcamda vardı çokta hoşuma giden bi arabaydı en son kazada pert olmuştu :/
Valla projelik istiyorsan golf veya jetta ya da bmw.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Top Bottom