Neler Yeni

9850TL Sistem Toplama

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Arkadaşlar gezinirken bilgisayar toplayasım geldi bende araştırıp güzel bir bilgisayar ortaya çıkarsa tavsiye olarak yazayım diye düşündüm.Sanırım güzel oldu bundan dolayı yazıyorum.
  1. İşlemci:Ryzen 5 3600, güzel bir fiyat bulduğumu düşünüyorum.Fiyatı 1661TL almak isteyenler için link.​
  2. Anakart:Gigabyte B450 M S2H,fiyatı 475 TL. Bu da linki.​
  3. Ram:G Skill 8GB kırmızı ramler,fiyatı 373 TL bundan 2 tane alırsak 846 TL ediyor.Bu da linki.​
  4. Kasa:MSİ Mag Forge 101,fiyatı 550 TL.Bu da linki.​
  5. PSU:XPG Core Reactor 650W +Gold ,fiyatı 830 TL.Bu da linki.​
  6. SSD:Kingston A2000 M.2 SSD,fiyatı 475 TL.Bu da linki.​
  7. Ekran kartımızı ucuz olması için Amazon Japonyadan öneriyorum,kargo ücreti ile birlikte 65000 Yen oluyor bu da yaklaşık 5000 TL oluyor.Ekran kartımızın modeli:Galax RTX 3060 Beyaz versiyon ve çift fanlı.Almak isteyenler için linki.
Toplam fiyatı yaklaşık 9850 TL oluyor.Aslında bu fiyatın bir tık üstüne şu an da RTX 3060 hazır sistemler bulunabiliyor ama arada çok fark olmadığı zamanlarda bence en mantıklısı kendimizin toplamasıdır hem daha güvenli hem de daha keyifli olur.Düşüncelerinizi yani ne değiştirebilirim veya ekleyebilirim gibi tavsiyelerinizi bekliyorum.İyi günler.

Düzeltme:Arkadaşlar maalesef fiyatı çok artmış ilk yaptığımda iyidi aslında ama şu an maalesef çok pahalı.

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
Arkadaşlar gezinirken bilgisayar toplayasım geldi bende araştırıp güzel bir bilgisayar ortaya çıkarsa tavsiye olarak yazayım diye düşündüm.Sanırım güzel oldu bundan dolayı yazıyorum.
  1. İşlemci:Ryzen 5 3600, güzel bir fiyat bulduğumu düşünüyorum.Fiyatı 1661TL almak isteyenler için link.​
  2. Anakart:Gigabyte B450 M S2H,fiyatı 475 TL. Bu da linki.​
  3. Ram:G Skill 8GB kırmızı ramler,fiyatı 373 TL bundan 2 tane alırsak 846 TL ediyor.Bu da linki.​
  4. Kasa:MSİ Mag Forge 101,fiyatı 550 TL.Bu da linki.​
  5. PSU:XPG Core Reactor 650W +Gold ,fiyatı 830 TL.Bu da linki.​
  6. SSD:Kingston A2000 M.2 SSD,fiyatı 475 TL.Bu da linki.​
  7. Ekran kartımızı ucuz olması için Amazon Japonyadan öneriyorum,kargo ücreti ile birlikte 65000 Yen oluyor bu da yaklaşık 5000 TL oluyor.Ekran kartımızın modeli:Galax RTX 3060 Beyaz versiyon ve çift fanlı.Almak isteyenler için linki.
Toplam fiyatı yaklaşık 9850 TL oluyor.Aslında bu fiyatın bir tık üstüne şu an da RTX 3060 hazır sistemler bulunabiliyor ama arada çok fark olmadığı zamanlarda bence en mantıklısı kendimizin toplamasıdır hem daha güvenli hem de daha keyifli olur.Düşüncelerinizi yani ne değiştirebilirim veya ekleyebilirim gibi tavsiyelerinizi bekliyorum.İyi günler.
bu kadar uğraşmayın bence hazır sistemler bakın indirimden ama helal olsun böyle bir dönemde çok güzel toplamışsınız

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu kadar uğraşmayın bence hazır sistemler bakın indirimden ama helal olsun böyle bir dönemde çok güzel toplamışsınız
Hocam aslında daha önceden toplamıştım konuyu yükselteyim dedim bir baktım aşırı artmış fiyat.

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
ban yemek istemem ama şuan bu sistem nerden baksan 12 bin tl falan ediyo nereden nereyee

Top Bottom