Neler Yeni

Öneri 9k-10k bütçeye monitör önerisi

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Batın Köse
Bütçe
10000
Merhabalar uzun zamandır monitör arayış içerisindeyim
Playstation 5 için Monitor alıcam ama çok kararsızım öneri yaparsanız sevinirim
27inc veya daha yüksek olsun 2k tercihimdir en az 120hz panel olarak ıps renkleri olsun görüntüsü olsun ghosting lütfen olmasın yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizce bu iyi mi ?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Merhabalar uzun zamandır monitör arayış içerisindeyim
Playstation 5 için Monitor alıcam ama çok kararsızım öneri yaparsanız sevinirim
27inc veya daha yüksek olsun 2k tercihimdir en az 120hz panel olarak ıps renkleri olsun görüntüsü olsun ghosting lütfen olmasın yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.

sizce bu iyi mi ?
DP kablosu ile 180 HZ, HDMI ile 144 Hz alırsın. 2K IPS monitör gözün kapalı alabilirsin fiyatı düşmüşken kaçırma

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Batın Köse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DP kablosu ile 180 HZ, HDMI ile 144 Hz alırsın. 2K IPS monitör gözün kapalı alabilirsin fiyatı düşmüşken kaçırma
Kanka bu senin atdığın monitör benim msı attığım monitörden daha mı iyi

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Ben 1 ay olmadı sanırım alalı o zaman incelemesi yoktu ona rağmen almıştım. Gerçekten çok memnunum. Tercih etme nedenlerimden en önemlisi hem AMD Freesync/Premium, Nvidia G-Sync ikisini birden destekliyor ayrıca Asus un ELMB Sync teknolojisi de mevcut. MSI da güzel monitör. Geçen hafta bu fiyat bandında bunu tavsiye etmiştim çünkü Asus 14700 lere çıkmıştı. Bu parayı hak etmiyordu. Ben 11.050 TL ye aldım şu an 10.300 TL ye düşmüş ve incelemesi de yapılmış bi incele. Sadece Vatan da satılıyor. Stoktaki mağazalar bak, varsa yaşadığın yerde direkt gidip kendin de teslim alabilirsin

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Batın Köse
Ben 1 ay olmadı sanırım alalı o zaman incelemesi yoktu ona rağmen almıştım. Gerçekten çok memnunum. Tercih etme nedenlerimden en önemlisi hem AMD Freesync/Premium, Nvidia G-Sync ikisini birden destekliyor ayrıca Asus un ELMB Sync teknolojisi de mevcut. MSI da güzel monitör. Geçen hafta bu fiyat bandında bunu tavsiye etmiştim çünkü Asus 14700 lere çıkmıştı. Bu parayı hak etmiyordu. Ben 11.050 TL ye aldım şu an 10.300 TL ye düşmüş ve incelemesi de yapılmış bi incele. Sadece Vatan da satılıyor. Stoktaki mağazalar bak, varsa yaşadığın yerde direkt gidip kendin de teslim alabilirsin
knk playstation için kullanacağım için gyscn felan çok önemli değil benim için ama sana bir sorum olacak bu monitörde pivot özelliği var mı?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar

knk playstation için kullanacağım için gyscn felan çok önemli değil benim için ama sana bir sorum olacak bu monitörde pivot özelliği var mı?
Hem sağa sola, hem pivot, hem yükseklik her şey mevcut. izlersen videoyu :D

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Batın Köse

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Şimdi izledim kanka kafam baya karıştı şimdi hangisini alsam diye :)
Bu arada MSI monitörün de özellikleri güzel. Ben kullandığım için Asus u beğendim. Attığım linkten karşılaştırmasına bakabilirsin. Hangisi alırsan al üzmez ama PS5 te kullanacağın için MSI da mantıklı gibi duruyor

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Batın Köse
Bu arada MSI monitörün de özellikleri güzel. Ben kullandığım için Asus u beğendim. Attığım linkten karşılaştırmasına bakabilirsin. Hangisi alırsan al üzmez ama PS5 te kullanacağın için MSI da mantıklı gibi duruyor
Bu arada msı da hoparlör yokmuş ve videodaki adam çok güzel anlattı monitörü galiba asusu tercih edeceğim msı beyaz olması çok iyi bakalım düşeniyim biraz.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Bu arada msı da hoparlör yokmuş ve videodaki adam çok güzel anlattı monitörü galiba asusu tercih edeceğim msı beyaz olması çok iyi bakalım düşeniyim biraz.
Hoparlör de var dimi Asus ta :D Kullanmadığım için yazmayı unuttum haha :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
995,551
Üyeler
157,402
Son üye
Bayram Cn
Top Bottom