Neler Yeni

A RGB yi anakart kullanmadan nası kontirol edebilirim ?

LDRAGON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay
warcry kasa aldım fanları a rgb olarak geçiyo fanlarını tek tek anakarttan kontirol edebiliyomuşum ama anakartım bunu desteklemiyo bende bende anakart almadan çözüm üretmek istiyorum yardımcı olma şansınız varmı ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,717
İsim
göksel yurtcan
warcry kasa aldım fanları a rgb olarak geçiyo fanlarını tek tek anakarttan kontirol edebiliyomuşum ama anakartım bunu desteklemiyo bende bende anakart almadan çözüm üretmek istiyorum yardımcı olma şansınız varmı ?
rgb kontrolcü alın hocam

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,717
İsim
göksel yurtcan
hocam pcden kontrol zor ama kontrolcünüzde destek varsa anakarta bağlayabilirsiniz eski kasadaki kontrolcu yü kullanabilirsiniz

LDRAGON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayardan kontirol etmek istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam pcden kontrol zor ama kontrolcünüzde destek varsa anakarta bağlayabilirsiniz eski kasadaki kontrolcu yü kullanabilirsiniz
youtube de videosu varmı destekleyip destekleyemediğini nasıl anlayabilirim ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,717
İsim
göksel yurtcan

kontrolcunuz sanırım çok pahalı bir şey değildit hocam onun için olacağını sanmam ama kontrolcü modelini verin bakalım

LDRAGON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

veya direk bi kontirolcü linki atarmısınız anakarta bağlayabiliceğim destekle
kontrolcunuz sanırım çok pahalı bir şey değildit hocam onun için olacağını sanmam ama kontrolcü modelini verin bakalım

şuan kontirolcüye bakamıyorum ama bu kasayla birlikte gelmişti https://www.incehesap.com/gamepower-aether-argb-atx-kasa-fiyati-43504/ tek tuşu vardı tıkladıkça deişiyodu

şuan kontirolcüye bakamıyorum ama bu kasayla birlikte gelmişti https://www.incehesap.com/gamepower-aether-argb-atx-kasa-fiyati-43504/ tek tuşu vardı tıkladıkça deişiyodu
ARGB animasyon kontrolü için ARGB buton içerir. diyo ürün açıklamasında kontirolcü bilde deil galiba 😂😂😂

Top Bottom