Neler Yeni

🔥İndirim A101 MONSTER İÇECEKLERDE 2 AL 1 ÖDE

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Migrosta da aynı kampanya var ama A101 her köşe başında olduğu için rahat ulaşılır

Alıntıyı görüntüle
1 Alana 1 Bedava Monster Enerji İçeceği ürünleri A101'lerde ve A101 Kapıda uygulamamı
Ürün stokları satış noktasına göre farklılık gösterebilir. Mağaza stoklarında bulunmayan ürünleri size yakın diğer mağazalardan veya A101 Kapıda uygulamasından satın alabilirsiniz.
Dün 2 koli görmüştüm. Mahalleden erken davranıp almalıyım. Teşekkürler.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,869
İsim
Lokman Doğan
Eywallah kasiyer dedi öyle bir kampanya yok kasadan gecermisiniz dedim düştü nerden gördün dedi yüksek sesle DONANIM ARŞİVİ FORUM dedim çıktım
deseydin A101 whatsappta gördüm
ayrıca kuzenim A101de çalışıyor ona sordum oluyor dedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kenan
İleride bundan olmasa bile diğer seylerden dolayı zaten sorun yasayacağız centro gofretten daha az kimyasal zararlı madde vardır bunda.
Tabi zaten her sey kötü diye deterjan da içmeyin ama kendinizi de çok kısıtlamayın bence.
Açıkçası bende centeonun daha zararlı olduğunu düşünüyorum. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Migrosta da aynı kampanya var ama A101 her köşe başında olduğu için rahat ulaşılır

Alıntıyı görüntüle
1 Alana 1 Bedava Monster Enerji İçeceği ürünleri A101'lerde ve A101 Kapıda uygulamamı
Ürün stokları satış noktasına göre farklılık gösterebilir. Mağaza stoklarında bulunmayan ürünleri size yakın diğer mağazalardan veya A101 Kapıda uygulamasından satın alabilirsiniz.
Şu monster içecekler'le monster markasının hep aynı kişi oldugu aklıma geliyor

Checkmate

80+ Bronze
Monster içmeyin adıyaman tütünü için miss gibi ciğerleriniz bayram etsin

Top Bottom