Neler Yeni

İnceleme A101'de 303,95 TL'ye satılan Dekoratif Çalışma Masası İncelemesi!

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
Hayırlı uğurlu olsun.

O sırada ayaklarını 10TL ye bulan ve masanın baş tahtasını sokakta bulduğum kırıp bir dolaptan söküp
ayaklarını monte eden ben: :kekw:

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Hocam bgisayarami koyucam altinada hali koyarım sıkıntı çıkarırmı
1660299278713.png

Bence kırmızı ile işaretlediğim yere bilgisayarı konumlandırabilirsin. Masanın altına koysan ayakların çarpabilir.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hayırlı uğurlu olsun.
Teşekkürler.
masaüstü koysan o zaman sallantıdan durmaz masanında perte çıkma olasılığı var diyorsun yani
Tabii ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Bence kırmızı ile işaretlediğim yere bilgisayarı konumlandırabilirsin. Masanın altına koysan ayakların çarpabilir.
Hocam ama kasa altta dursa monitör yukarda dursa bile klavye mouse ile oynarken masa oynar yani sallanır. Ben silgiyle yazı silerken bile sallanma oluyor.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Teşekkürler.

Tabii ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ama kasa altta dursa monitör yukarda dursa bile klavye mouse ile oynarken masa oynar yani sallanır. Ben silgiyle yazı silerken bile sallanma oluyor.
Kasayı masanın üzerinde mi konumlandırmak istiyorsunuz?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kasayı masanın üzerinde mi konumlandırmak istiyorsunuz?
Ben bilgisayar koymayacağım arkadaş sormuş bilgisayar koymak için uygun mu diye fakat diyorum ki kasa sizin işaretlediğiniz alanda dursa bile masada bilgisayarla oynarken sallanır diyorum

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Ben bilgisayar koymayacağım arkadaş sormuş bilgisayar koymak için uygun mu diye fakat diyorum ki kasa sizin işaretlediğiniz alanda dursa bile masada bilgisayarla oynarken sallanır diyorum
Hocam basit fizik. Masanın üzerine ne kadar ağırlık koyarsan masa sallandığında daha şiddetli ve uzun olacaktır. Ben normal açılıp kapanan masalardan kullanıyorum. Masa boşken parmağımla dokunduğumda anlık sallanıp duruyor. Şu anda üzerinde monitörüm klavye mouse hoparlör vs. var. Salladığımda üzerinde ağırlık olduğu için daha uzun sallanıyor. Yani masanın üzerinde ne kadar az ağırlık olursa o kadar az sallanır. Bir yandan şöyle düşünürsek, masaya çok fazla ağırlık yaparsak bu seferde sallamamız için gereken güç artacaktır.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,594
İsim
Hacı
Adamlar demir ayak yapıp malzemeden çalmışlar:/

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Masanın ayaklarına pabuç koyulup kaydirmayabilir. Sallanti hafifliginden değil arka direği olmadığı için.

Top Bottom