Neler Yeni

Yardım A24 mü A34 mü almalıyım

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bütçe
10000
Dostlar iki telefon arasında kaldım.
A24 tum beklentilerimi karşılıyor ama a34 daha güven veriyor. 4k video, Dimensity işlemcisi vesaire biraz daha iyi gibi geldi ayrica 120 hz.
Ama a24 cihazında da 1080 30 fps video olmasına rağmen ois sayesinde daha akıcı görünüyor bu yüzden sıkıntı yaşamadım deneyimlerken. ayrica 90hz farkını ortaya koyuyor ve yeterli geldi. Sadece helio g99 biraz arada bırakıyor. uzun vadede tabii ki performans düşecektir ama helio işlemci biraz sıkıntı gibi. Pubg de config ile 60fps sabit ama configsiz 45 fps de sabit.
KARARSIZIM.
ama fiyat farkı çok var... özellikle taksite vuracağım için fazlaca vade farkı çıkıyor. A34 tabii ki daha iyi ama a24 de iyidir diye düşünüyorum.
Beklentilerim düşük yani kasmadan donmadan oyun oynayayım arayüzde takılmalar olmasın instagram tiktok da donma yaşanmasın yeter. Ara sıra kafa dağıtmak için pubg felan oynuyorum o kadar.

Semihh35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Semih aytekin
Bence o bütçeye bulabilirsen xiaomi redmi note 12s ya da pro alabilirsin ben aldım şuanda kullanıyorum çok güzel senide memnun edecektir.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence o bütçeye bulabilirsen xiaomi redmi note 12s ya da pro alabilirsin ben aldım şuanda kullanıyorum çok güzel senide memnun edecektir.
xiaomiye bir daha dönmeyi düşünmüyorum geçtiğimiz 2 yıllık sürede xiaomi ve yazılımından nasibimi aldım ve tövbe ettim. İçi dolu ama yazılımı ve malzeme kalitesi çok kötü olan bir markadır xiaomi. bu yüzden 3 5 fazla verip de samsung gibi markalara para vermek istiyorum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,841
İsim
uwu
xiaomiye bir daha dönmeyi düşünmüyorum geçtiğimiz 2 yıllık sürede xiaomi ve yazılımından nasibimi aldım ve tövbe ettim. İçi dolu ama yazılımı ve malzeme kalitesi çok kötü olan bir markadır xiaomi. bu yüzden 3 5 fazla verip de samsung gibi markalara para vermek istiyorum
Haklısınız kamera güzel CPU güçlü ama kasa plastik olur mu ya git paslanmaz çelik yap arkası cam olsun bari en azından aliminyum olsun ya

A34 alın

Top Bottom