Neler Yeni

A34 Şarj aleti önerisi

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sürekli şarj aleti değiştimekten bıktım, adam akıllı düzgün bir adaptör ve kablo ile uzun ömür devam etmek istiyorum, Telefonum Samsung A34. Bunun için ne önerirsiniz?

Net bir bütçem yok ama olabildiğince düşük olsun lütfen. sanırım telefonum için 25W yeterli

qartN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yusuf Önoğul
samsungun kendi 25w şarjını alın hocam süper hızlı şarj özelliğide var saglam şarj

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Sürekli şarj aleti değiştimekten bıktım, adam akıllı düzgün bir adaptör ve kablo ile uzun ömür devam etmek istiyorum, Telefonum Samsung A34. Bunun için ne önerirsiniz?

Net bir bütçem yok ama olabildiğince düşük olsun lütfen. sanırım telefonum için 25W yeterli
Orjinal almak istemezsen Deji 25w al ben A52 ile kullanıyorum ve 2 yıla yakın oldu. Gayet memnunum.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orjinal almak istemezsen Deji 25w al ben A52 ile kullanıyorum ve 2 yıla yakın oldu. Gayet memnunum.
Deji olabilir hocam orjinalin fiyatı neydi ona göre değerlendirme yapacağım

Bünyamina

80+ Platinum

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm

S23fe kullanıyorum orijinal ile çakma arasında çok fark var orijinal çok hızlı doldururken ve şarjdan çıktığında daha az sürede gidiyor ama çakmada doldururken ısınıyor tam doldursa bile sanki hiç iyi bataryayı doldurmamış gibi.

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,658
İsim
Yavuz
Ya orjinal ya da spigen veya anker ürünleri seçebilirsiniz.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
S23fe kullanıyorum orijinal ile çakma arasında çok fark var orijinal çok hızlı doldururken ve şarjdan çıktığında daha az sürede gidiyor ama çakmada doldururken ısınıyor tam doldursa bile sanki hiç iyi bataryayı doldurmamış gibi.
Hadi ya bunu bilmiyordum demek bu yüzden köydeyken şarjım çok yavaş doluyordu ve daha hızlı gidiyordu, babamda internet çok iyi çekmediği için telefon kendini zorladığından şarj fazla gidiyor demişti:D

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Deji ile gayet memnunum hızlı dolduruyor ve yavaş gidiyor gayet. Piranha vs nasıl bilemem.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Furkan Görür

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam ben spigen i aldım bugün kargom geldi. Psikolojikmi bilmiyorum ama gerçektende sanki şarjım daha az tükeniyor ama spigen şarj aleti ısınmıştı bu sorun olurmu? bu arada kabloda telefondan çıkan samsungun kendi kablosu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,837
Üyeler
156,528
Son üye
apoow
Top Bottom