Neler Yeni

A5 (1.4 TFSI) mi C200(184HP 1.5) AMG coupe mu ?

TURAN1071

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
TURAN
22 yaşımdayım hem sorun çıkartmayacak hem keyifle binebileceğim satmakta sorun yaşamayacağım ne önerirsiniz? 2 ila 2.4 milyon bütçem var sorunsuz binmek istiyorum siz başka öneri sunar mısınız ?

ÖRNEK EMSALLERLE KIYASLAMANIZ İÇİN İLANLAR AŞAĞIDA

manhartcs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ALİ BAŞARAN
Kendi bilgi birikimlerim doğrultusunda C200 araçların turbolarında sürekli oluşan problemlerden dolayı alınmaması gerektiğini söylemeliyim.
Ayrıca Audi görüntü olarak da gömlek gömlek üstün duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
22 yaşımdayım hem sorun çıkartmayacak hem keyifle binebileceğim satmakta sorun yaşamayacağım ne önerirsiniz? 2 ila 2.4 milyon bütçem var sorunsuz binmek istiyorum siz başka öneri sunar mısınız ?

Mercedes için E serisi almanızı öneririm (yeni modellerde pek bilgim yok ama eski olanlarda E serisi baya bir premium hissi veriyor C serisine göre)

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,407
İsim
.

İkisi arasından dersen merso.
Ama o paraya kesinlikle Audi a4 40TDI 204HP alırdım

Peak2Core

80+
Coupe olmamak kaydıyla güzel bir 45 TFSI arabaya bindirdim dedirtir. Audi yetkili çalışanı olarak tüm araçlarına hakimim. (RS6 - RSQ8 modelleri vs dahil). Çift serilerde A4, tek serilerden A5 sportback derim.

Yalnız tekrar söylüyorum. Coupe değil, sportback.. TDI değil 45 TFSI Quattro...

TURAN1071

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
TURAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi bilgi birikimlerim doğrultusunda C200 araçların turbolarında sürekli oluşan problemlerden dolayı alınmaması gerektiğini söylemeliyim.
Ayrıca Audi görüntü olarak da gömlek gömlek üstün duruyor.
siz bu bütçeye ne alırdınız bana öneri olarak başka tavsiyeniz var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Coupe olmamak kaydıyla güzel bir 45 TFSI arabaya bindirdim dedirtir. Audi yetkili çalışanı olarak tüm araçlarına hakimim. (RS6 - RSQ8 modelleri vs dahil). Çift serilerde A4, tek serilerden A5 sportback derim.

Yalnız tekrar söylüyorum. Coupe değil, sportback.. TDI değil 45 TFSI Quattro...
hocam 45 tfsı lar baya pahalı ama 2.3m bandına a5 gelmiyor a4 geliyor ama a5 in duruşu sportif yapısı daha çok hoşuma gidiyor sonuç olarak yaşım genç biraz daha sportif duran bi araba istiyorum ama 14 tfsı üzebilir beni siz ne düşünüyorsunuz

manhartcs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ALİ BAŞARAN
siz bu bütçeye ne alırdınız bana öneri olarak başka tavsiyeniz var mı?
Bu konuda bilgi vererek sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum o kadar param olmadığı için piyasayı takip etmiyorum :D Ama ben olsam 428i xDrive alırdım temiz bulabilirsem.

Bu konuda bilgi vererek sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum o kadar param olmadığı için piyasayı takip etmiyorum :D Ama ben olsam 428i xDrive alırdım temiz bulabilirsem.

bunun gibi

TURAN1071

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
TURAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bunun gibi
ya bunlara baktım da afedersiniz çok çakal işi geliyor artık bu mavi coupe 4 kasalar hahaha güzel arabalar ama eski kalıyor artık

manhartcs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ALİ BAŞARAN
ya bunlara baktım da afedersiniz çok çakal işi geliyor artık bu mavi coupe 4 kasalar hahaha güzel arabalar ama eski kalıyor artık
:D piyasada malesef saçma insanların elinde oldugundan dolayı sizde haklısınız. Ama yine de unutmayın bir BMW her zaman BMW dir. Yine de Audi ya da Mercedes tercihlerinde bulunmak isterseniz piyasayı detaylıca bir araştırın cok daha güzel modeller de belki de bulabilirsiniz. Alman araçları benim için her zaman top 1 dir. Bu arada ilk bahsettiğiniz coupe Audi de harika bir araç bence

Top Bottom