Neler Yeni

AAAAAAAAAA

Dershaneye gidiyorum yksye hazırlanıyorum dershanede çok güzel bir kız var sohbetimiz fena değil orta merhaba nasılsın o kadar ,hoşlanıyorum sanırım tam bilmiyorum nasıl unuturum veya ne yapmalıyım

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
Dershaneye gidiyorum yksye hazırlanıyorum dershanede çok güzel bir kız var sohbetimiz fena değil orta merhaba nasılsın o kadar ,hoşlanıyorum sanırım tam bilmiyorum nasıl unuturum veya ne yapmalıyım
yaşanmışlıklarla unutursun da pek bişe yaşadığını düşünmüyorum ben kimseden hoşlanamıyor sevemiyorum artık :)

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ
Baska kizla takilarak

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Unutamazsın..
Eğer gerçekten hoşlandıysan veya sevdiysen unutamazsın.
Buna alışman gerekir sadece.
Ben ilkokul aşkımı unutamadım. Çok kez unutmaya çalıştım. Çocuktum o zamanlar. Gerçek sevgiyi ondan gördüm ben. Aradan 10 yılı aşkın süre geçmesine rağmen unutamadım..

4. sınıfın sene sonu gösterisi yapılacaktı sınıfça. Ben onla dans ettim 600 kişi önünde. O yılın en iyi çifti biz seçilmiştik.
Bana sürekli beni sevdiğini söylüyordu. Sık sık okuldan kaçamak yapıyorduk..

Başka şehre taşındılar.. Tüm bağlantı kesildi.. Tüm her şey unutulmaya yüz tuttu.. Peki unutuldu mu?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,071
İsim
Mert Can Ergün
Unutamazsın ben bile unutamıyorum sevdiğim iki kız vardı aynı mahallede oturuyorduk aynı okula gidiyorduk

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
M.S.C
Zamanla unutursun merak etme.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular