Neler Yeni

Aargb kontrolcü tavsiye.

Osman00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman
Merhabalar hali hazırda kullandığım anakartım aşağıda belirtti. Kasamın ve soğutucumun arbg fan soketleri 3 pinli anakarta 4 pin giriş var. Anakarta uygun olur veya olmaz kumandalı vs de olur. Önerebileceğiniz kontrolcü varmı? 9 adet fan bulunmakta kasada. Kasadan kontrolcü çıkmadı artık onlarda maliyetten kaçıp bize yüklüyorlar malesef.
MSI PRO A620M-E AMD A620 AM5 SOKET DDR5 6000(OC)MHz HDMI VGA

tyler_124

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih D.
Merhaba, burda önemli olan fanların PWM destekli olup olmaması. eğer fanların pwm desteklemezse kontrolcü de olsa hızı ayalaryamazsın.

Osman00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tyler_124

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih D.
anakart kullanma kılavuzundan görebildiğim kadarıyla sizin anakartta tek argb girişi var o da 24 pin anakart güç girişinin üstünde. Addressable RGB Gen2 kabloları 4 pin gibi gözükür ama 3 bağlantı vardır fan argb kablosu oraya uyması lazım argb destekliyorsa. addressable rgb için ayrı donanıma ihtiyaç olmaması lazım

Osman00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman
anakart kullanma kılavuzundan görebildiğim kadarıyla sizin anakartta tek argb girişi var o da 24 pin anakart güç girişinin üstünde. Addressable RGB Gen2 kabloları 4 pin gibi gözükür ama 3 bağlantı vardır fan argb kablosu oraya uyması lazım argb destekliyorsa. addressable rgb için ayrı donanıma ihtiyaç olmaması lazım
Anakartta 4 pinlik 1 adet mevcut fakat fanlar 3 pin o yüzden kontrolcü gerekli. Tr de uygun istediğim bişey bulamadım belki burada aynı sorunu yaşayan varsa görebilir dedim.

tyler_124

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih D.
bu video belki size yardımı olur

Osman00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman
Bu kontrolcü tam aradığım yardımlarınız için çok teşekkürler. Aliexpres te daha uygun ama beklemek istemedim.

Teyyare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Lodos
fanımın pwm olup olmadıgnı nerden anlarım kasa rampage ıceblade

Top Bottom