Neler Yeni

ABDULLAH ABİ SENDEYİZ

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,742
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bu arada ek vergi bilgisayara gelmedi telefonlar pahalandi konsollar uçtu gitti yani sadece KDV var vergi olarak tahminim çin üretime baslicaktir neredeyse bitti orada fiyatlar tekrardan ucuzlar doları 6.5 veya 6.4 bekliyorum Mart taki gibi rakamda gelir diye düşünüyorum Dua edin ekonomiyi diri tutacak hamleler yapalım en kötü ihtimal swap yapalim

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Nerden bu kadar emindim ya sadece muhalefet yani dolar 10 gün sorna 50 kuruş düşse o zaman bişey yazamazsın
Kör olmamak lazım bu hayatta. Zira olacakları görmek çok da zor değil. Biraz araştırma, lütfen. Ayrıca 10 gün sonra 50krş muhabbetinizi de yaşınıza ithaf ediyorum.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Dolar düşmeyecekk. Neyin kafası, yaş kaç abi ? Senin ülken naptı da dolar düşsün. Amerika dolar bastı diye bir miktar düştü bir de yarın saplayacak olan Katarlılar iki el attı başka bir şey yok. Ne alıyorsan al şimdi bekleme daha. Ya da dolara dön 7 üstü TL ye dönüp sipariş verirsin gene.
Dolar düşmeyecek ama esas değerine geri dönecek. En az 5 ay sonra dönmeye başlar.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,739
İsim
Eren Yeager
Abdullah abi hala burdayiz 😂😂😂
Abdullah abiyi falan etiketliyebiliyor muyuz haziranın başına kadar sistemi bekleyeceğim gelmezse alacağım bir süre belirtse bari olmuyor böyle

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Twitter
HavniY
Facebook
huseyinavniyildirim
Abdullah abiyi falan etiketliyebiliyor muyuz haziranın başına kadar sistemi bekleyeceğim gelmezse alacağım bir süre belirtse bari olmuyor böyle
Süre belirtip anlaşamaz ve çıkaramazsa " Vay biz inandık bekledik ortada kaldık" diye sızlayan çok olacak. Ne gerek var.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,739
İsim
Eren Yeager
Süre belirtip anlaşamaz ve çıkaramazsa " Vay biz inandık bekledik ortada kaldık" diye sızlayan çok olacak. Ne gerek var.
Çıkaracağım dedi zaten şuan cikarmazsa çıkarmadı diyenlerde olur en azından çıkacaksa 1 hafta 2 hafta sonra çıkabilir diye belirtse yine güzel olmaz mıydı ama seninde dediğin mantıklı tabi illa diyenler olacak

Top Bottom