Neler Yeni

Abdullah abi yeni f/p sistemler ne zaman gelir

Rage3006

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Osman Duran
Bütçe
35000
@Abdullah Hacıgül abi yeni bir pc toplayacağım hem f/p olması açısından hemde güvenilir olduğun için senin hazır sistemini almayı düşünüyorum rica etsem ne zaman geleceği hakkında bilgi verebilir misin?
Bu arada bütçem 35 bin tl civarı sistem önerisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
@Abdullah Hacıgül abi yeni bir pc toplayacağım hem f/p olması açısından hemde güvenilir olduğun için senin hazır sistemini almayı düşünüyorum rica etsem ne zaman geleceği hakkında bilgi verebilir misin?
Bu arada bütçem 35 bin tl civarı sistem önerisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim
35 K Ya Ne Fp Sistemi Kanka Fp Demek Zaten Ucuza İyi Demek Senin 35 K Ya Kötü Pc Almanın İmkanı Yok Zaten

Rage3006

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Osman Duran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral şimdi sistem önericek varsa 35 bin tl civarına önerebilir. Ben Abdullah abinin sistemlerinde özelleştirme yapacağım için (ram, ssd , sıvı soğutma gibi) fiyat bandını geniş tuttum

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Kral şimdi sistem önericek varsa 35 bin tl civarına önerebilir. Ben Abdullah abinin sistemlerinde özelleştirme yapacağım için (ram, ssd , sıvı soğutma gibi) fiyat bandını geniş tuttum

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,589
İsim
.
Gelmez

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz

Buda Var Bu Tİ Değil Arada 5 K Fark Var

Top Bottom