Neler Yeni

🔴Abdullah Hacigül 1 Senelik Comnet Deneyimi🔴

@Abdullah Hacıgül Hocam 1 Senelik Deneyimlerini merak ediyorum sanırım benim gibi merak edenlerde vardır

Not: Benim"de 1 Sene Dolmasına 30 Gün Kaldı ben memnun değilim 3 aydır 70 mbps olan hızım 30 -35'e düştü hiçbir şekilde 3 aydır düzeltilmedi.... Daha birçok şey söylemek isterimde neyse

(Dostlar benim deneyimlerim kendi bölgem için başka bölgelerde iyidir vs ona lafım yok)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,830
İsim
uwu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Hasan Genc
eğer ki fiber alt yapı ile bağlantınız olacaksa comnet'e geçiş yapabilirsiniz , onun dışında vdsl , adsl alacaksanız bulaşmayın

comnet rezillikleri diye google araştırırsanız neler yaşandı görürsünüz , kesinlikle tavsiye etmiyorum
müşteri hizmetleri CABASI

Gif Man

80+ Gold
Bakalım hangi konuya yorum yapacak 😃
HİÇ BİRİNE !

Pepe Smoking GIF

• Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer ki fiber alt yapı ile bağlantınız olacaksa comnet'e geçiş yapabilirsiniz , onun dışında vdsl , adsl alacaksanız bulaşmayın

comnet rezillikleri diye google araştırırsanız neler yaşandı görürsünüz , kesinlikle tavsiye etmiyorum
müşteri hizmetleri CABASI
VDSL :/ fiber için uğraşıyorum ama boş devlet bile standart cevap verip konuyu kapatıyor (BTK) (CİMER)

Gif Man

80+ Gold
O kadar sıkıldımki bu fiber saçmalığından yıl oldu 2024 hala adsl VDSL var mahallemde yıllardır uğraşıyorum ama günün sonunda yakın bir akrabam yoksa tt'de vs boş
Hadi Fiber Sağlıyamıyorsunuz Altyapıları Sağlamlaştırın Diyeceğimde Buna Giren Fiberide Yapar Yani :shy:

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Mert Uysal
comnet önce kendi alt yapı sorununu cözmesi lazım network yapıları zayıf , bundan 5 6 ay önce comnet kullananların internetleri komple gitti müsterilerine bir özür dahi dilemediler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,981
Üyeler
154,312
Son üye
saruhaan
Top Bottom