Neler Yeni

👁️Abdullah Hacıgül Böyle Sistem Gelirmi👁️

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hayriye
Abicim kes, laftan anlamayana üstüne saygısızlık yapana anladığı dilden konuşuyorum 12 senedir bu işi yapıyorum senin boş lak lak yaptığını 20 sene önce deneyimledim. Gelmiş bana yok o çekirdek sıcaklığı zart zurt kime neyin aklını veriyorsun? ukalalığınızda bir yere kadar. Çekirdek ne kadar ısınırsa bloktaki sıcaklıkta o kadar artar küçük alanın yüzey sıcaklığı ile büyük alanın yüzey sıcaklığı aynı değildir gerçi sana anlatsam ne anlatmasam ne sana inana diye bir şey anlatmıyorum gerçek bir şeyi anlatıyorum inanmıyorsan yallah yürü
Çek de görek la o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Art niyetli bir şey yazmıyorum fevri cevap veriyorsun nasıl bir megalomonsun gerçek hayatta çevrendekilere yazık

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Çek de görek la o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Art niyetli bir şey yazmıyorum fevri cevap veriyorsun nasıl bir megalomonsun gerçek hayatta çevrendekilere yazık
Bak abicim şunu bari anlamanı istiyorum, anlattığımı cpunun “çekirdek” sıcaklığı şeklinde anlayan biri ile muhattap olmak istemiyorum. Sen kimsin de çek la diyeceksin video çekicem? onlarca miniITX sistem kurarken bu bahsettiğim durum bizim sürekli gözlemlediğimiz üzerine çalıştığımız konu kısaca bak dalgana

Top Bottom