Neler Yeni

💥ABDULLAH HACIGÜL: "GEÇMİŞ OLSUN KARBON VERGİSİ GELİYOR"💥

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,444
İsim
Diyarhan
Bu vergi neredeyse her şeyden alınacak. Aldığın kıyafetten, yediğin yiyecekten. Özellikle etten. Ek olarak sözde karbon ayak izin fazla ise seyahat özgürlüğün kısıtlanacak, para çekmen kısıtlanacak bankadan vs. vs.
O kısmı zaten biliyorum sadece ortak etken olan araç motorları için söyledim.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,043
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
ulan bilgisayarı değiştirecektim fazla vergi gelirse buda yalan olur herhalde.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,043
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Açıkçası Erbakan iklim krizi adı altında vatandaşlara karşı farklı uygulamalar, sokağa çıkma yasakları vs. gelecek dediğinde inanmamıştım. Ama harbi gerçek oluyor. Bu gidişle bize pazar günü evden çıkmayın çok karbon salınımı var bile diyebilirler. Sonumuz hayrolsun.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,292
İsim
Semih Boran
Açıkçası Erbakan iklim krizi adı altında vatandaşlara karşı farklı uygulamalar, sokağa çıkma yasakları vs. gelecek dediğinde inanmamıştım. Ama harbi gerçek oluyor. Bu gidişle bize pazar günü evden çıkmayın çok karbon salınımı var bile diyebilirler. Sonumuz hayrolsun.
O dedikleri doğru ama tuzak kendisi. Sakın ona oy vermeyin ya da inanmayın. Erkan Trükten'i desteklemelisiniz. Yani Hak Birliği Hareketini.

O dedikleri doğru ama tuzak kendisi. Sakın ona oy vermeyin ya da inanmayın. Erkan Trükten'i desteklemelisiniz. Yani Hak Birliği Hareketini.
Hocam benim ve ailemin yakından bilip tanıdığı bir Erbakan var o yüzden onu destekliyorum. Gerisini bilmem. Haklıdır veya haksızdır ona göre tavır alırım. Doğruya doğru yanlışa yanlış.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,292
İsim
Semih Boran
Hocam benim ve ailemin yakından bilip tanıdığı bir Erbakan var o yüzden onu destekliyorum. Gerisini bilmem. Haklıdır veya haksızdır ona göre tavır alırım. Doğruya doğru yanlışa yanlış.
Yapma etme. Kandırılmışsınız ailecek. Erkan Trükten'i takip ederseniz o zaman anlarsınız nedenini. YRP, Erkan Trükten dsö ofisi önünde miting yaptıktan sonra aramış ve kendisine Ankara il başkanlığı mı ne vereceklermişti ama miting yaptığı için vazgeçtiğini söylemiş. Kendisinin böyle bir talebi vs. de olmamış. Durduk yere aranmış ve buna benzer bir şey söylenmiş. O zaman gerçek yüzünü anlamış YRP'nin. yeni Dünya düzenini bilenler için kurdurtulmuş bir tuzak.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Enes Altunışık
%55 memnun, oyna devaaam...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular