Neler Yeni

Abdullah'ın gamepower rampage sempatizanlığı

-CrawL

80+ Gold
Gamepower icarus kullandım aktif olarak 3sene boyunca sadece sol tık bazen tıklamamaya başladı son aylarda onun dışında sorun yok memnunum. Rampage comfort kulaklık kullandım 2.5sene oldu oda pedlerin derisi paramparça oldu sol hoparlörü kırıldı sabitledim ama çıkacak gibi oluyor. Çok kaliteli değiller ama yinede 2-3sene rahat götürdüler beni fiyatına göre alınabilir bazı modelleri

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
Asil
Ben bu klavyeyi 700-750 ye almıştım sanırım şuan gayet memnunum kasası plastik vs değil. İlk aldığımda klavyedeki en sol taraftaki tuşların hiçbiri çalışmıyordu esc " caps lock shift ctrl falan alt alta olan o tuşların hiçbiri çalışmıyordu, iade etip tekrar aldım ve şuan memnunum. Ses tekerleği falanda var. Sanırım switchleri pek kaliteli değil böyle tel sesi mi diyeyim öyle bir ses duyuyorum dikkatli dinlersem. https://www.akakce.com/klavye/en-uc...kanik-kablolu-oyuncu-si-fiyati,972168804.html

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Gamepower kirazu kullanıyorum yıllardır, ilk başlarda kulaklığın sağ tarafında ki titreşim diğerine göre daha az titremeye başladı başta garantiye falan göndereyim dedim ama sonra pek uğraşasım gelmedi, sık sık kullandığım bir özellik değildi. Onun dışında gayet güzel oyunlar da falan fazla yetiyor 7.1 falanda var daha ne olsun. Gönül isterki jbl corsair sonny vs vs sağlam markalar alalım ama o zamanlar bütçe buna yetiyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
Geçen sene Abdullah'ın gamepower saber incelemesini görüp almayı düşündüm. Technopat'a sordum, gamepower, rampage ürünlerini önermediler. Kurallar bölümünde gamepower, rampage markalarına olumsuz yönde kurallar vardı. Kısacası agresifçe reddediliyor. Araştırdım, forumların çoğunca olumsuz karşılanmış. Donanım arşivi'nin sponsorluğunda everest markanın yan ürünü diyebileceğimiz kötü markaların övüldüğünü düşünüyorum. Abdullah'ın sempatizanlığı, sponsorluk sebebiyle olabilir tabii lafım yok ama insanları kandırmak olmuyor mu bir nevi? 100 liralık everest'in yan ürününü öve öve 700-800 TL baymak mantıklı gelmiyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Gamepower rampage kullanıp memnun kalan var mı?
(Donanım arşivi, admini ve kuruluşlarını kötülemiyorum, sadece eleştiri. Saygılarımla.)
Onlar her şeyi kötülüyor. Sorsan belirli şeyler dışında her şey çok kötü ama yalan tabi.

Mert

80+ Silver
Bir kez Rampage alma hatası yaptım, bir daha asla. Corsair, Razer, Hyperx gibi markalar varken dönüp bakılmamalı, bütçe kısıtlı olsa bile.

WestnighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
inan
Biraz geç gördüm ama yazma gereği duydum, Gamepower klavyesi hiç denemedim ama 3 4 senedir mihawk oyuncu kulaklığı ve ursa mouse kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım elektronik olarak. Tek yaşadığım sıkıntı Mihawk'ın kulak pedleri soyulmaya başladı bu yıl. Ben mouse ve kulaklıklarını tercih ederim ama klavye ve diğer ekipmanları denemedim.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
En büyük riski ben alıyorum beyler hayatım boyunca 2 kez sistem dizdim ikisini de Rampage PSU aldım lütfen salaklığımı sorgulamayın. Sonuç olarak hala bir yerlerime bir şey girip çıkmadı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,222
Üyeler
142,704
Son üye
apokral
Top Bottom