Neler Yeni

Abi olmak neden zor?(kardeşlerinden bıkmış biri)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,688
İsim
uwu
Bir erkek ve bir kız kardeşim var.
Erkek kardeşim biraz da olsa saygılı ve empati kurabiliyor.

Kız kardeşim ise bencil ve cahil. Eline orta seviye telefon verilmiş ergen ve hiçbir şeyden anlamayı BMW çok güzel diyen biri (sırf denemek için cla200d nin logosuna BMW logosu koyup sordum ve tabii ki BMW dedi çok güzel dedi)

gram beni düşünmüyor(bu hafta sonu amele gibi bahçeyle uğraştım çapa yap fide ek onu sula onu buda ve bana 1 bardak su getirmedi hatta yanımda annemle babamda vardı onlara 1 er bardak kola getirdi ben bana niye katmadin dediğimde ayağın yok mu kendine kat )

kız kardeşim 1.5 ay önce monitörümü kırdı 1 aya yakın süre önce erkek kardeşim telefonumu 2. kattan betona attı şimdide tableti parçalamış yani 5 yaşında ki bir çocuk yani bide bataryayı delmiş Allah tan yanmamış.

kısaca nasıl ben bunları dizginleyebilirim?

Ekler

• IMG_20240514_190448.jpg
    IMG_20240514_190448.jpg
    1.6 MB · Hit: 83

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,250
İsim
pcustasi1

Kız kardeşim ise bencil ve cahil. Eline orta seviye telefon verilmiş ergen ve hiçbir şeyden anlamayı BMW çok güzel diyen biri (sırf denemek için cla200d nin logosuna BMW logosu koyup sordum ve tabii ki BMW dedi çok güzel dedi)

gram beni düşünmüyor(bu hafta sonu amele gibi bahçeyle uğraştım çapa yap fide ek onu sula onu buda ve bana 1 bardak su getirmedi hatta yanımda annemle babamda vardı onlara 1 er bardak kola getirdi ben bana niye katmadin dediğimde ayağın yok mu kendine kat )

kız kardeşim 1.5 ay önce monitörümü kırdı 1 aya yakın süre önce erkek kardeşim telefonumu 2. kattan betona attı şimdide tableti parçalamış yani 5 yaşında ki bir çocuk yani bide bataryayı delmiş Allah tan yanmamış.

Böyle bir kardeşim olsun kız erkek demem girişirdim annem babam umrumda olmazdı .

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,688
İsim
uwu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Dayak Bence çözüm olabilir.
ALLAH yardımcın olsun.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Muhammet Çağrı
yaşıtımmış la küçük sanıyodum sen yaptıklarını anlatınca :D.

Kara*

80+ Silver
önce nasıl davranmaları gerektiğini akabinde dayağı gösterebilirsin ergenlik ve sonrası o halde her istemedikleri durumda evi ocağı dağıtacaklar yazık günah sevgi saygı kısmını bilmiyorum lakin önce aileni al karşına gidişatlarını anlat sonra uygulamaya geç öyle yardım destek isteme aynı şekilde onlar da istediği zaman sen destek olma biraz zoru gösterin özetle

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,510
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Şiddet etik bir şey değil tabi ama bazen zorunlu olabiliyor.Babanın kemerini sök ve şaklata şaklata yavaş yavaş koridorda ilerle.Pek bir şey yapabileceklerini sanmıyorum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,688
İsim
uwu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıkıntı orda ben şiddet uygulayamıyorum (sadece sevdiğim insanlara)

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Hamza Boz
Hocam yapacak bir sey yok olgunlasmalarini bekleyeceksin benim de var 2 tane tek yol sabretmek baska elden bisey gelmiyo( Dayak bence cozum degil cunku ergen tribine girdigi icin dovsen bile ağlar fln 1 saate normal ergen moduna döner)

Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım

Hocam benimde 1 erkek (14) 1 de kız(10) kardeşim var. Benimkiler seninki gibi değil, sözüm geçiyor çok şükür. Ama benim de kız kardeşim BMW diyor daha yaşı 10 Megan alalım diyoz, BMW olmazsa binmem diyor değişik değişik tripler. Hava sözümden çıkamazlar, azıcık sinirlenirsem otomatikmen babam araya girer abinizş dinleyin der sorun çözülür. Allah:a şükürler olsun hocam. Benimkiler en fazla su istesem sen al diyor 2.'ye mecbur getiriyorlar :D. Vallaha hocam size ne diyeyim? Allah kolaylık versin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usla uslanmayanın hakkı tektir tektirle uslanmayanın hakkı kötektir. Yapacak bir şey yok. Ben kızı kardeşime elleyemiyom ama erkek olana bir elense çekiyorum o zaman ağzının payını alıyor.

grasdiyas

80+ Bronze
çin işkencesi ideal :d (kafayı iyi sabitleki hareket etmesin) 30dk fazlasıyla yeterli olur

Top Bottom