Neler Yeni

Abim geceleri beni uyutmuyor ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
Hepinize iyi geceler abim 23 yaşında ben ise 19 yaşındayım abimle aynı odada uyuyorum abim geceleri geç saatlere kadar saat gece 1-2 ye kadar telefonla uğraşıyor instagram da videolar izliyor sonra arkadaşıyla pubg mobile oynuyor haliyle de çok ses çıkıyor telefon sesinden dolayı uyuyamıyorum abime her seferinde abi lütfen sesi kısabilir misin uyuyamıyorum diyorum ama sesi kısmıyor mesela abim şu an arkadaşıyla odada pubg mobile oynuyor ve ben bu saatte uyuyamıyorum. Ne yapmalıyım sizce?

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Can Geri
Hepinize iyi geceler abim 23 yaşında ben ise 19 yaşındayım abimle aynı odada uyuyorum abim geceleri geç saatlere kadar saat gece 1-2 ye kadar telefonla uğraşıyor instagram da videolar izliyor sonra arkadaşıyla PUBG mobile oynuyor haliyle de çok ses çıkıyor telefon sesinden dolayı uyuyamıyorum abime her seferinde abi lütfen sesi kısabilir misin uyuyamıyorum diyorum ama sesi kısmıyor mesela abim şu an arkadaşıyla odada PUBG mobile oynuyor ve ben bu saatte uyuyamıyorum. Ne yapmalıyım sizce?
döv

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Cihan Mert Karagöz
Oturma odasına yatak aç çıkarmaya çalışırlarsa abini söylersin

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Hocam dediklerinizi tam anlayamadım aynı mesajı kopyala yapıştır yapar gönderirseniz belki anlamama yardımcı olabilir :ROFLMAO:

Top Bottom