Neler Yeni

AC Odyssey hakkında düşüncelerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
Arkadaşlar bu oyun hakkında düşüncelerim biliyorum sizler için çok önemli olmaz ama okursanız belki size yardımcı olur ve bu oyunu oynamazsınız.
Hatta hiçbir AC oyununu oynamazsını belkli.

Öncelikle oyunun uçsuz, bucaksız ama bir o kadar herbir şeyiyle aynı olması?
Oyunu ilk oynadığım sidequestler çok güzel gelmişti, main quest gibi aynıydı meğer tüm görevler aynıymış aslında.

Karakteriniz asla gelişmiyor. Belki zorlandığımız bir göreve sonra dönmek istiyoruz ama ne kadar gelişirsek gelişelim oyunda level scaling var.
O yüzden asla gelişemiyorsunzu ve tüm oyun boyunca ister 10 saat, ister 100 saat oyun aynı.

Görevin bir sınır yok;
Arkadaşlar bu oyunda görev olarak bir sınır yok yani. Bu da bıktırır.

Level atlamak çok maaliyetli oluyor. Zaten gelişemiyorsunuz ve üstelik birde her levelde itemlerin üst seviye yükseltmesi daha maaliyetli oluyor.

Bu arada oyunun kılıç vuruşları biraz güzel ama başka bir olayı yoktur.

Arkadaşlar şimdi asıl olaya gelelim;
Ben bu lanet oyun yüzünden diğer tüm oyunlar bunun casual, basit ve anlamsız hissetmeseye başladım.
Tüm oyunlardan soğurdum.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bu oyun hakkında düşüncelerim biliyorum sizler için çok önemli olmaz ama okursanız belki size yardımcı olur ve bu oyunu oynamazsınız.
Hatta hiçbir AC oyununu oynamazsını belkli.

Öncelikle oyunun uçsuz, bucaksız ama bir o kadar herbir şeyiyle aynı olması?
Oyunu ilk oynadığım sidequestler çok güzel gelmişti, main quest gibi aynıydı meğer tüm görevler aynıymış aslında.

Karakteriniz asla gelişmiyor. Belki zorlandığımız bir göreve sonra dönmek istiyoruz ama ne kadar gelişirsek gelişelim oyunda level scaling var.
O yüzden asla gelişemiyorsunzu ve tüm oyun boyunca ister 10 saat, ister 100 saat oyun aynı.

Görevin bir sınır yok;
Arkadaşlar bu oyunda görev olarak bir sınır yok yani. Bu da bıktırır.

Level atlamak çok maaliyetli oluyor. Zaten gelişemiyorsunuz ve üstelik birde her levelde itemlerin üst seviye yükseltmesi daha maaliyetli oluyor.

Bu arada oyunun kılıç vuruşları biraz güzel ama başka bir olayı yoktur.

Normalde böyle oyunları yan görev yapmadan bırakmam ve gidebildiğim kadar giderim ama Odyssey beni deli etti. Sırf bitirmek için bitirdim. Bitirdiğimdeyse hikaye ya çeyrek yüzdedeydi ya da daha altında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde böyle oyunları yan görev yapmadan bırakmam ve gidebildiğim kadar giderim ama Odyssey beni deli etti. Sırf bitirmek için bitirdim. Bitirdiğimdeyse hikaye ya çeyrek yüzdedeydi ya da daha altında.
Ben yol yakınken sileceğim. Eğlenmiyorum, sıkılıyorum. Zaten diğer oyunlardan da soğudum.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Originsi çok severek oynadım Odyssey hakkında kötü yorumları gördükten sonra hiç başlamadım şuan Valhalla oynuyorum ve inanılmaz keyif alıyorum hikaye ilerleyişi tatmin ediyor beni bitti bitecek sonrasında Mirageye geçeceğim ama Mirage içinde pek iyi yorumlar görmedim

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Originsi çok severek oynadım Odyssey hakkında kötü yorumları gördükten sonra hiç başlamadım şuan Valhalla oynuyorum ve inanılmaz keyif alıyorum hikaye ilerleyişi tatmin ediyor beni bitti bitecek sonrasında Mirageye geçeceğim ama Mirage içinde pek iyi yorumlar görmedim

Origins ile Valhalla güzeldi zaten. Araya nedense şu Odyssey denilen garabeti sokuşturmuşlar. Mirage için benim de beklentim yoktu. Kötü yorumlar şaşırtmadı. Çok astronomik bir indirim olmadığı sürece Mirage'ı almam. Olursa da alacağım kesin değil.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Origins ile Valhalla güzeldi zaten. Araya nedense şu Odyssey denilen garabeti sokuşturmuşlar. Mirage için benim de beklentim yoktu. Kötü yorumlar şaşırtmadı. Çok astronomik bir indirim olmadığı sürece Mirage'ı almam. Olursa da alacağım kesin değil.
Yani epic şuan 400 küsüre satıyor daha da aşağı yeni oyun çıkmadan inmez bu fiyata alınır mı? bence alınır bende bitirdikten sonra hala o fiyattaysa bi düşüneceğim gamer yorumlamalarını falan izler sonra karar veririm

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Rusty
Ben geçen bitirdim hayatsiz gibi galiba 120 saat sürdü tüm dlcler dahil yan gorevler vs. level 82 kaldı canımı sıktı 99 a kadar günlük sifirlanan görevleri de yapasim gelmiyor

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben geçen bitirdim hayatsiz gibi galiba 120 saat sürdü tüm dlcler dahil yan gorevler vs. level 82 kaldı canımı sıktı 99 a kadar günlük sifirlanan görevleri de yapasim gelmiyor

Bitirdiğinde hikayenin yüzde kaçı tamamlanmıştı?

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
.
Ben yol yakınken sileceğim. Eğlenmiyorum, sıkılıyorum. Zaten diğer oyunlardan da soğudum.
Ekran Görüntüsü (42).png

max 14 saat dayandım çer çöp oyun 14 saatime yazık. Oyundaki tek amacım daha iyi zırf ve silah bulmaktı. Hikaye, anlatım, karakterler falan hiç umrumda olmadı kötüydü. Şu engelli oyunlar yerine son 2 zelda oyununu oynasa keşke insanlar
Ekran Görüntüsü (6).png

Grafikleri ac den iyi değil ama çeşitlilik çok iyi

Top Bottom