Neler Yeni

ac valhalla crack hata

User1298

80+
En İyi Cevap
1
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

api-ms-win-core-windowserrorrepoting 1-1-1.dll hatası yüzünden açılmıyor
Bu linktekini dener misiniz?

w@nted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mustafa kır
Bu linktekini dener misiniz?
nereye kurucam

w@nted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mustafa kır

Ekler

• Desktop Screenshot 2021.12.28 - 01.02.04.100.png
    Desktop Screenshot 2021.12.28 - 01.02.04.100.png
    89.8 KB · Hit: 32

User1298

80+
En İyi Cevap
1
yaptım ama api-ms-win-core-windowserrorrepoting 1-1-1.dll bu hatadan dolayı açılmıyor
O zaman geriye tek bir çözüm kaldı.
Bunu indirip çalıştırın. Katılımsızdır. İçinde visual c++ paketleri falan hepsini içerir ve virüs yoktur. Ama antivirüs açıksa geçici süreliğine durdurup öyle çalıştırın.

w@nted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mustafa kır
O zaman geriye tek bir çözüm kaldı.
Bunu indirip çalıştırın. Katılımsızdır. İçinde visual c++ paketleri falan hepsini içerir ve virüs yoktur. Ama antivirüs açıksa geçici süreliğine durdurup öyle çalıştırın.
parola nedir

buda çare olmadı indirdim aynı hatayı veriyor

ByKayseriLi

80+ Bronze

Onun 3.9 sürümü var dostum solidshare'de oradan indirin en günceli o şuan da. Fullprogramlarindir de ki paylaşımı yapan arkadaş solidshare'de de yapıyor paylaşım aynı kişi.

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
parola nedir

buda çare olmadı indirdim aynı hatayı veriyor
Dostum 5 dakikada hepsini Microsoft resmi sitesinden indirip kurabileceğin c++ için bu tarz dosyalara itibar etme. İlla ki diyorsan ben anlamam, bana hazır gerekiyor benim mega hesabımda kendi kullanımım için Microsoft'un sitesinden indirip upload ettiğim dosyayı atayım, hepsini kurman hâlinde sorun çözülecektir.
Bu yazımda da nasıl indirip, yükleneceğini anlatmıştım: https://donanimarsivi.com/api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0-dll-hatasi-nasil-cozulur/

Microsoft'un sitesinden indirmek için: https://docs.microsoft.com/tr-TR/cpp/windows/latest-supported-vc-redist?view=msvc-170
Benim upload ettiğim: https://mega.nz/folder/oV9mlKRR#4pZn0W68F91ERScnpezbCw

Ilar

80+ Bronze
Abi şöyle sanki hiç hayatın da 1 kere bile korsan oyun indirip oynamamış gibi takılan ağır abi tiplere acayip uyuz oluyorum ya.
İlla ki herkes yapmıştır. Söylememiz de ki amaç yapılmasın durum var ise. Bizim daha önceden yapmış olduğumuz da da doğru bir şey değildi.

herkezinde anası babası 77TL oyuna vermeye izin veriyorya.
Bu bir bahane değil. Durumu yoksa bile biriktirilip anne baba ile düzgünce konuşulup alınabilecek bir şey.

Top Bottom