Neler Yeni

Ac Valhalla epic games ubisoft

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
arkadaşlar iyi geceler ac valhalla aldım bu gün indirdim bitti inmesi 50 gb bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam açtığım zaman açılmıyordu ubisoft girdim kayıt oldum vs 70 gb indirme daha istiyor saçmalık değil mi şimdi bi de 70 gb alan mı vermem gerekiyor valhalla ya onun inmesi mi lazım illa

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
arkadaşlar iyi geceler ac valhalla aldım bu gün indirdim bitti inmesi 50 gb bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam açtığım zaman açılmıyordu ubisoft girdim kayıt oldum vs 70 gb indirme daha istiyor saçmalık değil mi şimdi bi de 70 gb alan mı vermem gerekiyor valhalla ya onun inmesi mi lazım illa
Benim anlatmak istediğim bu işte güzel kardeşim
@Alexa çoğu şey de böyle özellikle ubisoft ta yaşıyorsun bu sorunu rainbow, asasin Creed vb . Tekrarlıyorum epicden oyun alınır İndirilimez.
Sorunuza gelince evet indireceksiniz
Hocam bir yanlışım varsa düzeltin lütfen

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
Ubisoft Connect'e bağlayıp oradan indirmen lazımdı.

Top Bottom