Neler Yeni

Yardım Acaba bu laptop işimi görür mü?

Mr White

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mustafa hakkında her şey
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,045
İsim
Oğuz Oğuz
Hdmı versiyonu önemli olan hocam 4k film için.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,045
İsim
Oğuz Oğuz
ne olmalı peki? ben anlamıyorum da. en son laptopumu 2012'de almıştım. bu laptopun hdmi 1.4 sanırım.

4k 60fps için 2.0 olmalı.

1652613290094.png

Mr White

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mustafa hakkında her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk paranı biriktir iyi bir bilgisayar al bence
15k verip apple de alabilirim ama mesele şu; sadece film, office ve internet için o kadar para vermeli miyim? ben gerek görmüyorum. dolayısıyla ihitiyacıma yetecek kadarını arıyorum. 1 tane bile oyun kurmayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkür tablo için. ama 2.0 çok nadir gibi. şaşırdım. ryzen 7 işlemcili laptopta bile bunu koymuyorlar. bu bile 1.4:

Son düzenleme:

requim

80+
15k verip apple de alabilirim ama mesele şu; sadece film, office ve internet için o kadar para vermeli miyim? ben gerek görmüyorum. dolayısıyla ihitiyacıma yetecek kadarını arıyorum. 1 tane bile oyun kurmayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkür tablo için. ama 2.0 çok nadir gibi. şaşırdım. ryzen 7 işlemcili laptopta bile bunu koymuyorlar. bu bile 1.4:

sen tasarım felan da yapıcaksan apple almalısın eğer film izleyip sıkılırım oyun oynarım diyosan 12k lık pcler oluyor genelde 1650 ti 16gb ram i5 li onlarada iyi bi bak derim hem filmini izlersin hem oyununu oynarsın apple almanı önermem

Mr White

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mustafa hakkında her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sen tasarım felan da yapıcaksan apple almalısın eğer film izleyip sıkılırım oyun oynarım diyosan 12k lık pcler oluyor genelde 1650 ti 16gb ram i5 li onlarada iyi bi bak derim hem filmini izlersin hem oyununu oynarsın apple almanı önermem
ben tasarım ve grafik yapmayacağım, 1 tane bile oyun kurmyacağım. sadece 4k filmi tv ye aktaracağım hdmi ile, office ve internet.

Mr White

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mustafa hakkında her şey
ozaman apple öneririm
15k verip apple de alabilirim ama mesele şu; sadece film, office ve internet için o kadar para vermeli miyim? ben gerek görmüyorum. dolayısıyla ihitiyacıma yetecek kadarını arıyorum.

requim

80+
15k verip apple de alabilirim ama mesele şu; sadece film, office ve internet için o kadar para vermeli miyim? ben gerek görmüyorum. dolayısıyla ihitiyacıma yetecek kadarını arıyorum.
kanka 10k lık hazır sistemler oluyor al diyorum yok applemi alsam diyon sonra fikir değişiyon en iyisi git bi kasa al 2080 ti i7 işlemcili filmini izlersin hdmı bağlarsın televizyonada yada wifi ile bağlarsın kafana göre

Top Bottom