Neler Yeni

🔥İndirim Acer Nitro 16 AMD Ryzen 7 7840HS 16GB 512GB SSD RTX4060 Laptop 37,049TL

Enes_96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
bu cihaz için dahada indirim olur gibi düşünceniz varsa olmaz merak etmeyin düşeceği minimum rakamlar bunlar 4070li modelide düşerse belki 43 e düşer 1 yılda 1 kere düşürdüler o cihazı 43bine onuda 1 gün sadece vatan yaptı
Sebebi o değil hocam kart limiti yenilenene kadar indirimin bitmemesi. Limiti yeniler yenilemez almayı düşünüyorum o da akşam saatlerine denk geliyor.

ErdmTrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erdem Uğur Terzi
Bu sitede ki arkadaşların HP Victus ile nedir alıp veremediği. Youtube da araştırma videolarını izliyorum %90 olumlu eleştiri yapılıyor. Forumda ki ler HP Victus denilince sanırsın kişiye argo kelime edilmiş gibi tepki veriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece ekran kartı farklı olan diğer bütün özellikleri aynı olan HP ile Acer arasında mukayese ediyorum.
Acer RTX 4060 sözüm ona indirime girmiş 37k normalde fiyatı 40k civarı millet çılgın indirim varmış gibi tepki veriyor.
Bütün özellikleri aynı ekstra ekran kartı Rtx 4070 olan HP Victus 40k ya düşmüş normal fiyatı 48K bu daha mantıklı diyorum. Yok alınmaz pahalı deniliyor. Bu forumu anlamak cidden zor

_Baris_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
zzzzzz
Victusların, nitroların neredeyse hiçbiri parasının laptopu değil, %3 indirime girmiş konu açıyonuz ben anlamıyorum..indirim dediğin %20'dir, ki bana göre pc-oem ürünlerde ciddi köpük var TR'de.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
can
Bu sitede ki arkadaşların HP Victus ile nedir alıp veremediği. Youtube da araştırma videolarını izliyorum %90 olumlu eleştiri yapılıyor. Forumda ki ler HP Victus denilince sanırsın kişiye argo kelime edilmiş gibi tepki veriyor.

Sadece ekran kartı farklı olan diğer bütün özellikleri aynı olan HP ile Acer arasında mukayese ediyorum.
Acer RTX 4060 sözüm ona indirime girmiş 37k normalde fiyatı 40k civarı millet çılgın indirim varmış gibi tepki veriyor.
Bütün özellikleri aynı ekstra ekran kartı Rtx 4070 olan HP Victus 40k ya düşmüş normal fiyatı 48K bu daha mantıklı diyorum. Yok alınmaz pahalı deniliyor. Bu forumu anlamak cidden zor
siz araştırmadan bence yazıyorsunuz hocam, aralarında fark yok demişsiniz de victusun ekran paneli çöp, işlemcisi limitli, klavyesi hpnin 7-10 bine sattığı ofis laptopları ile aynı, pili nitrodan %25 daha düşük kapasiteli eleştirmediğim bir şey kalmadı cihazda ? 7840 4060 kombinasyonu satsını 25-28 bine, 4070li modelini satsın 32 33 bine ozaman kimse bir şey demez fiyatı uygun olduğu için tek sebebi fiyatı kendiniz kullandığınız için size bu yorumlar kötü geliyor fakat yukarıda konu araştırma sekmesine victus yazın şikayetleri kendiniz görün ayrıca sıcak fırsatlar konusundayız arkadaş indirim olarak ürünü paylaşmış konuyu içeriğinden uzaklaştırmaya gerek yok alan alır almayan almaz

ErdmTrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erdem Uğur Terzi
siz araştırmadan bence yazıyorsunuz hocam, aralarında fark yok demişsiniz de victusun ekran paneli çöp, işlemcisi limitli, klavyesi hpnin 7-10 bine sattığı ofis laptopları ile aynı, pili nitrodan %25 daha düşük kapasiteli eleştirmediğim bir şey kalmadı cihazda ? 7840 4060 kombinasyonu satsını 25-28 bine, 4070li modelini satsın 32 33 bine ozaman kimse bir şey demez fiyatı uygun olduğu için tek sebebi fiyatı kendiniz kullandığınız için size bu yorumlar kötü geliyor fakat yukarıda konu araştırma sekmesine victus yazın şikayetleri kendiniz görün ayrıca sıcak fırsatlar konusundayız arkadaş indirim olarak ürünü paylaşmış konuyu içeriğinden uzaklaştırmaya gerek yok alan alır almayan almaz
Ben şu an bu bahsettiğim cihazı kullanmıyorum. Benim Dell Alienware 4K çözünürlüğünde(Rtx 2060/i7 9750H/32 GB Ram/2TB Ssd) laptopum var. Bildiğim teknoloji bilgisiyle bana HP nin daha mantıklı geldiği. Diğer bir konu HP nin işlemcisi Amd Ryzen 7 7840HS. intel Core i7 13700H dan daha performanslı bir işlemci. İşlemcisi nasıl limitli?

Squex

80+ Silver
Aldım laptobu umarım en az 5 yıl çıkarır

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
can
Ben şu an bu bahsettiğim cihazı kullanmıyorum. Benim Dell Alienware 4K çözünürlüğünde(Rtx 2060/i7 9750H/32 GB Ram/2TB Ssd) laptopum var. Bildiğim teknoloji bilgisiyle bana HP nin daha mantıklı geldiği. Diğer bir konu HP nin işlemcisi Amd Ryzen 7 7840HS. intel Core i7 13700H dan daha performanslı bir işlemci. İşlemcisi nasıl limitli?
araştırmadığnızdan limitli olduğunu bilmiyorsunuz victuslarda işlemcilerde limit var anakart ve termal dizaynı yeterli olmadığı için

nirvana08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cihan G.

Kimsenin victusla alıp veremediği yok victus kendi topuğuna sıkıyor. 2 haftadır laptop arıyorum aklıma yatan her Victus modelinde saçma sapan bir pürüz var. Her şey tamam panel %45 ntsc. Kendi resmi sitesinde %100 sRGB diye yazıp alanlara %45 gelen var. Zaten her şeyi tamam dediğimiz modellerinde de fiyatı üst seviye markalarla yarışır durumda.

Squex

80+ Silver
Laptobu alanlardan kargoya verilerine var mı Çarşamba aldım hbden hala sipariş alındı gözüküyor

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
dün teslim aldım ölü piksel felan çıkmadı 2 adet ışık sızması vardı üst taraftaki rahatsız etmiyordu da sol taraf bir hayli ediyordu ,değişim talep ettim
1721401707349.png

Top Bottom