Neler Yeni

Acer nitro 5 515-58 alınır mı?

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
emre b
Ben kullanmistim bozuldugu icin iade etmistim genel olarak guzel pekde isinmiyodu

ENSKRKMZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kullanmistim bozuldugu icin iade etmistim genel olarak guzel pekde isinmiyodu
Aynı veya benzer özelliklere sahip laptoplar var tecrübesi olan varsa örn excalibur vs. Merak ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl bozuldu ve ne kadar sürede acaba

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar herkese merhaba bir süredir bir laptop arıyorum genel olarak oyun için Acer nitro 5'i buldum alınır mı genel incelemeleri iyi yoksa önereceğiniz başka bir model var mı

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...aza=Canata+Ticaret&url_src=and-product-detail
Biraz daha çıkıp bunu almanı öneririm

ENSKRKMZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 ay önce indirimde 25 bin TL'ye almıştım, hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Senin attığının 4050 ve 12500hlı olanı. Aldıktan sonrada 8Gb ram takviyesi yaptım memnunum.
Ben 3050 olanı attım eğer alırsam bende ram eklemeyi düşünüyorum.

3 ay önce indirimde 25 bin TL'ye almıştım, hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Senin attığının 4050 ve 12500hlı olanı. Aldıktan sonrada 8Gb ram takviyesi yaptım memnunum.
Performans açısından memnun musun?

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
Ben 3050 olanı attım eğer alırsam bende ram eklemeyi düşünüyorum.

Performans açısından memnun musun?
Performansı gayet güzel gerek oyun olsun gerek adobe falan olsun güzel çalıştırıyor. Lolde antrenman modunda 1100fps falan alıyor, CS2 240-200 arası falandı en son.

Top Bottom