Neler Yeni

ACER NİTRO 5 AN-515-46-R6NX Type C to DP Destekliyor mu ?

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Arkadaşlar laptopumda HDMI 2.1 bağlantı noktası var fakat bunu destekleyen çoğu monitör tamamen HDMI 2.1 bandwith kullanmıyor. Tam model linkini aşağıya bırakıyorum. USB 3.2 Gen 2 Type C port varmış.

Ben bu porttan Type C to DP kullanabilir miyim destekliyor mu ?

@Abdullah Hacıgül Siz bu laptopun 17 inç versiyonunu incelemiştiniz hocam bu konuda bilgiliyseniz beni aydınlatabilir misiniz bilmeden gidip almak istemiyorum kablo ve monitör.

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Oğuz
Kullanabilirsin ama şu an piyasada yeni nesil type-c to displayport kablosu çok fazla yok.
Paugge aldım 1 2 gün iyiydi sonra görüntü vermemeye başladı, iade ettim.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanabilirsin ama şu an piyasada yeni nesil type-c to displayport kablosu çok fazla yok.
Paugge aldım 1 2 gün iyiydi sonra görüntü vermemeye başladı, iade ettim.
Cevap için teşekkürler hocam, kendi sitesinde sadece bu portun ne olduğu söylenilmiş USB 3.2 Gen 2 Type C şeklinde. Ben bulamadım, nasıl anladınız desteklediğini boşa para vermek istemiyorum çünkü sizde de mi aynı model laptop var ?

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Oğuz
Cevap için teşekkürler hocam, kendi sitesinde sadece bu portun ne olduğu söylenilmiş USB 3.2 Gen 2 Type C şeklinde. Ben bulamadım, nasıl anladınız desteklediğini boşa para vermek istemiyorum çünkü sizde de mi aynı model laptop var ?
Bende hp victus 16-s0050nt modeli var.
İlk başta ulan o kadar para verdim bi displayport girişi koyar insan dedim. Meğersem type-c çıkışı thunderbolt ve displayport 1.4a destekliyormuş.
Demem o ki biraz bekle ocak ayında entepe teknolojiye yeni nesil type-c to displayport kablosu gelecekmiş, onu alırız.

Top Bottom