Neler Yeni

Acer Nitro 5 AN515-45 RTX3060 Alınır mı?

oziii422

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
ozan

Sir Cem T-oker

80+ Gold
iyi.alırdım herhalde

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Evet, alınabilir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

YunusEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yunus Emre
Acer Nitro laptoplarda batarya hariç bir sorun göremedim, bataryası 1-1.5 saat anca gidiyor onun haricinde memnun kaldığım bir seri gelen olarak. (AN515-55 ile yazılmıştır.)

Son düzenleme:

oziii422

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
ozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acer Nitro laptoplarda batarya hariç bir sorun göremedim, bataryası 1-1.5 saat anca gidiyor onun haricinde memnun kaldığım bir seri gelen olarak. (AN515-55 ile yazılmıştır.)
peki tasarruf modunda falan kullansak 1.5 saat mi gidiyor en fazla

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Oğuz Oğuz

bu laptopu almayı düşünüyorum fiyatına göre gayet iyi. Siz olsanız alır mıydınız?
Bu fiyata daha iyisi yok

oziii422

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
ozan

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
kanka uzun yıllar kullanmak istiyorum da iyi ekran kartı daha uzun vadede iyi olmaz mı? Benim düşüncem öyle
benim attığım kötü değil bu arada seni götürür bu forumda bayağı öneriliyor

YunusEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yunus Emre
peki tasarruf modunda falan kullansak 1.5 saat mi gidiyor en fazla
2.5 saat olur taş çatlasın bence ama Asus Rog Strix ve Monster A7 V13.2 kullandım, batarya performansı onlara nazaran gerçekten belli ediyor. Bi %30 fark var yani.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

bu laptopu almayı düşünüyorum fiyatına göre gayet iyi. Siz olsanız alır mıydınız?
Alınabilir bence

Top Bottom