Neler Yeni

Yardım Acer Nitro 5 AN515-58-524A alınır mı?

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Ekran karti 45w diye hatirliyom kendinenhayri olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Guncelleme 140w mis

Edit tskrardan yanlis uruna bakmisim 140w olmayabilir

Hocam bu oldiguna emin misiniz acerin sitesinden baktim ama bulamadim watt degeri dogru mu
Hocam watt degerini bilmiyorum ama cok onerildi o yuzden ilgimi cekti iyi ama 45 oldugunu sanmiyorum

Venom Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes
Arkadaşlar bu laptop alınır mı? Bu bütçelere kasa almak istemiyorum bu varken 6 taksit yapmayı deneyeceğim kredi kartı çıkarsa. Bu bütçeye daha iyisi var mıdır? Uygun mu normalde ne kadar eder?

Acer Nitro 5 AN515-58-524A Oyun Dizüstü Bilgisayarı, Intel I5-12450H İşlemci, 8 GB DDR5 RAM, 1 TB M.2 NVMe SSD, GeForce RTX 4050 6GB GDDR6 Ekran Kartı, 15.6" Full HD Ekran, Linux, NH.QLZEY.009
https://amzn.eu/d/iLjD4XS
Merhaba hocam bende bir kaç ay önce alıcaktım ama nasip olmadı. Benim bildiğim kadarıyla değerli iyi sizde aldıktan sonra kullanıp değerleri veyada inceleme olarak atarsanız çok sevinirim özellikle klavyesini çok merak ediyorum.

arthurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
Alayim o zaman baska tavsiyesi olan yok herhalde
Sizin model nasıldır bilemem ama ben 4050 140 w modeli almıştım performans,fiyat her şey çok güzel ama ekranı rezalet, aşırı derece ghosting var belki benimkine özgü birşeydi bilemiyorum ama oyunda zevk falan bırakmıyor onu araştırıp almanızı öneririm.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Sizin model nasıldır bilemem ama ben 4050 140 w modeli almıştım performans,fiyat her şey çok güzel ama ekranı rezalet, aşırı derece ghosting var belki benimkine özgü birşeydi bilemiyorum ama oyunda zevk falan bırakmıyor onu araştırıp almanızı öneririm.
Harici monitor var hocam onu kullanirim evde

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Onur Altunay

Guncelleme 140w mis

Hocam bu oldiguna emin misiniz acerin sitesinden baktim ama bulamadim watt degeri dogru mu
140w

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Arkadaşlar bu laptop alınır mı? Bu bütçelere kasa almak istemiyorum bu varken 6 taksit yapmayı deneyeceğim kredi kartı çıkarsa. Bu bütçeye daha iyisi var mıdır? Uygun mu normalde ne kadar eder?

Acer Nitro 5 AN515-58-524A Oyun Dizüstü Bilgisayarı, Intel I5-12450H İşlemci, 8 GB DDR5 RAM, 1 TB M.2 NVMe SSD, GeForce RTX 4050 6GB GDDR6 Ekran Kartı, 15.6" Full HD Ekran, Linux, NH.QLZEY.009
Bununla bunun farki ne hocam anlayamadim ssd ve ram farkli gibi sadece? https://ty.gl/qmv1rniyq8

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Yasin KANLI

Şuanda Acer laptop kullanıyorum USB portu 1 ay dolmadan bozuldu Acer biz tamiri ustlenecegiz dedi cihazı gönderdim 45 gün boyunca yedek parça bekliyoruz dediler. Yedek parça gelince yedek parça arızalı diye bildirmek için beni aradılar değişim istediğimde satıcı ile görüşün dediler. Acer laptop alınmaz çünkü Acer Türkiye de resmi satış yapmıyor SMS İNFOCOM TEKNOLOJİ diye beceriksiz bir şirket teknik servisini üstleniyor. Bin pişmanım Acer laptop aldigima ya daha fazla öde Lenovo HP MSI al ya da aynı fiyata daha düşük özellikli bir cihaz al

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Şuanda Acer laptop kullanıyorum USB portu 1 ay dolmadan bozuldu Acer biz tamiri ustlenecegiz dedi cihazı gönderdim 45 gün boyunca yedek parça bekliyoruz dediler. Yedek parça gelince yedek parça arızalı diye bildirmek için beni aradılar değişim istediğimde satıcı ile görüşün dediler. Acer laptop alınmaz çünkü Acer Türkiye de resmi satış yapmıyor SMS İNFOCOM TEKNOLOJİ diye beceriksiz bir şirket teknik servisini üstleniyor. Bin pişmanım Acer laptop aldigima ya daha fazla öde Lenovo HP MSI al ya da aynı fiyata daha düşük özellikli bir cihaz al
Hocam leptopu temiz kullanirim bi sorun cikmaz gibi bu isler sans isi sonucta belli olmaz da. Bu ozelliklerde baska marka almak istesem cok fiyat fark ettiriyor

ucantabut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Alperen Şenol

Hocam , ben yazın bu laptopu gezen biri olduğum için aldım, işini çok iyi bir şekilde görür ama fanlar sana rahatsız edici gelebilir onun dışında çok iyi ben de memnunum

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Arif Dağcı

Guncelleme 140w mis

140 w 4050 var bunda

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Uncharted, rdr2, gow fln kac fps alirim acaba az cok bilgisi olan var ki youtube araştırdım ama bi bilgi bulamadım

Hocam aldim bilgisayari nasil bi ram takviyesi yapayım onerileriniz neler acb marka model

Son düzenleme:

CptSpork

80+ Bronze
Uncharted, rdr2, gow fln kac fps alirim acaba az cok bilgisi olan var ki youtube araştırdım ama bi bilgi bulamadım

Hocam aldim bilgisayari nasil bi ram takviyesi yapayım onerileriniz neler acb marka model
Hayırlı olsun hocam. Ben de almayı düşünüyorumda, ekran kalitesi, soğutma performansı ve oyun değerleri nasıl?

Top Bottom