Neler Yeni

Acer Nitro 5 AN515-58 RAM tavsiyesi

Kluier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yılmaz Koçoğlu
Dostlar selam, başlıktaki laptop'u satın aldım, ekstra ram eklemek istiyorum ürün garantiden çıkar mı önce bunu sorayım.
Birde 8GB 4800Mhz GDDR5 ram tavsiyeniz var mıdır?

polatz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih öz
58-50fk modelinde Samsung 8 GB ddr5 4800mhz ram mevcut. Bende 8 GB takviyesi yaptım. Forumlarda bir kişi mailine Acer'dan gelen cevabı paylaşmıştı. O cevaba istinaden bilgisayara fiziki hasar vermediğin sürece uyumlu SSD ram takviyesi yapabilirsin sonucuna varılıyor.

Kluier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yılmaz Koçoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
58-50fk modelinde Samsung 8 GB ddr5 4800mhz ram mevcut. Bende 8 GB takviyesi yaptım. Forumlarda bir kişi mailine Acer'dan gelen cevabı paylaşmıştı. O cevaba istinaden bilgisayara fiziki hasar vermediğin sürece uyumlu SSD ram takviyesi yapabilirsin sonucuna varılıyor.
Dostum teşekkür ederim bende samsung ve micron ram arasında gidip geliyordum içinde ne olduğunu bilmediğim için o zaman senin de yaptığın gibi samsung ram alıp takıyım teşekkür ederim bilgi verdiğin için.

polatz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih öz
Dostum teşekkür ederim bende samsung ve micron ram arasında gidip geliyordum içinde ne olduğunu bilmediğim için o zaman senin de yaptığın gibi samsung ram alıp takıyım teşekkür ederim bilgi verdiğin için.

Sipariş vermeden önce yine de cpu-z programı ile hangi ram mevcut kontrol ediniz. Özellikler aynı olduğu sürece marka farklılığı uyumsuzluk göstermez ama özellik olarak farklılık olursa iade değişim vb uğraşmayın.

Kluier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yılmaz Koçoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgilendirmeler için teşekkürler dostlar acer ile iletişime geçtim belki bilgilenmek isteyen arkadaşlar olur gelen maili iletiyorum.

Ekran görüntüsü 2023-11-20 101457.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,861
Üyeler
141,493
Son üye
lusernime
Top Bottom