Neler Yeni

Yardım acer nitro 5 AN515 ile ilgili bir problem

akif azak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
akif azak
önce merhaba bende donanım arşivinin incelediği acer nitro 5 An515 var 1 yıl oldu ve işlemcisi çok ısınmaya başladı yani valorant oynarken 85 dereceyi fln görüyorum ve 5 sn süren fps dropları yiyorum bunu nasul giderebilirim termalmacunu mu değiştirmem gerek yardım ederseniz sevinirim

123kral14

80+ Silver
arşivinin incelediği acer nitro 5 An515 var 1 yıl oldu ve işlemcisi çok ısınmaya başladı yani valorant oynarken 85 dereceyi fln görüyorum ve 5 sn süren fps dropları yiyorum bunu nasul giderebilirim termalmacunu mu değiştirmem gerek yardım edersen
alalı uzun süre olmuşsa bir bakım yaptırmanız iyi olur ama alalı 1-2 veya 3 ay civarı olduysa altına bir fan alabilirsiniz

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama
önce merhaba bende donanım arşivinin incelediği acer nitro 5 An515 var 1 yıl oldu ve işlemcisi çok ısınmaya başladı yani valorant oynarken 85 dereceyi fln görüyorum ve 5 sn süren fps dropları yiyorum bunu nasul giderebilirim termalmacunu mu değiştirmem gerek yardım ederseniz sevinirim

Termal macun değişim vakti gelmiş olabilir, harici bir soğutma alırsanız ısınma problemi nispeten geçecektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Yusuf
Acer'in bu serisinde fanlar yan yana olduğu için soğutma performansı işlemciyi etkiliyor ve işlemci her zaman çok sıcak çalışıyor.
Bende bu modeli kullanıyorum. Rust oynarken işlemci 92 derece ekran kartı 75-80 dereceleri görüyor. Termal macun yenileyeli 2 hafta oldu... Gerini sen düşün.
Drop yemenin deneni oyunu ssd ye yüklememen olabilir.

Vlexy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gürkan Altun
Acer'in bu serisinde fanlar yan yana olduğu için soğutma performansı işlemciyi etkiliyor ve işlemci her zaman çok sıcak çalışıyor.
Bende bu modeli kullanıyorum. Rust oynarken işlemci 92 derece ekran kartı 75-80 dereceleri görüyor. Termal macun yenileyeli 2 hafta oldu... Gerini sen düşün.
Drop yemenin deneni oyunu ssd ye yüklememen olabilir.
Bendeki AN515-42 fanlar yanyana ama böyle 75 derece gibi bir sorunum yok genelde ağır yükte 70 derece en fazla işlemcide ekran kartıda ısınma problemi yok ama laptop soğutucusu önerisi arıyorum malum yaz aylarındayız soğutucu lazım.

Top Bottom