Neler Yeni

acer nitro 5 eksileri ve artıları

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş
burdaki arkadaşların güzel önerileri sağ olsun bu bilgisayarı aldım
dell g15 se almaktan vaz geçtim aşırı ısınıyordu bu modeli almamı söylediler
sorum şu arkadaşlar laptop gelince ekstra bir şey yapmalı mıyım eksileri artıları nedir kullananlar varsa deneyimlerini söylerse sevinirim

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş
videodan falan mı gördünüz yoksa kullandınız mı?
çoğu forumu okudum ve kronik bir sıkıntısı olduğuna kanaat getirdim laptopun bir başka teknolojisi yüzünden işlemciyi ve ekran kartını tam performans kullanamıyorsunuz bu da ısınmaya yol açıyor bir nevi işlemci gerektiren bir oyunda işlemciyi sonuna kadar zorluyor ve elektriği oraya çekiyor haliyle işlemci ateş atıcak derecede ısınırken ekran kartına enerji vermeye yeltenmeyip tam performans göremiyorsun tam tersi de oluyor kasa yapısı da aynı şekilde havalandırma yetmiyor

Hermitus

80+ Bronze
çoğu forumu okudum ve kronik bir sıkıntısı olduğuna kanaat getirdim laptopun bir başka teknolojisi yüzünden işlemciyi ve ekran kartını tam performans kullanamıyorsunuz bu da ısınmaya yol açıyor bir nevi işlemci gerektiren bir oyunda işlemciyi sonuna kadar zorluyor ve elektriği oraya çekiyor haliyle işlemci ateş atıcak derecede ısınırken ekran kartına enerji vermeye yeltenmeyip tam performans göremiyorsun tam tersi de oluyor kasa yapısı da aynı şekilde havalandırma yetmiyor
kronik sorunlarını bilmiyorum fakat dell donanım olarak bariz üstün hem işlemci hem ekran kartı olarak ki ekran kartı 6 gb şuan 4 gb bile yetmiyor bu büyük avantaj. acere gelirsek evet soğutması muadillerine göre iyi ama işlemcisi kötü bizzat kullanıyorum ve 10 nesil intel işlemciler laptopta gerçekten çok kötü.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Dell kronik sorunlu cihaz, Driver ve Isınma problemleri varken alınmaz. Alienware modelleri bu fiyat ta olsaydı bir şey demezdim. Fakat anca hayalde olur. Acer'in bir kronik sıkıntısı yok güzel bir cihaz hayırlı olsun.

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş
kronik sorunlarını bilmiyorum fakat dell donanım olarak bariz üstün hem işlemci hem ekran kartı olarak ki ekran kartı 6 gb şuan 4 gb bile yetmiyor bu büyük avantaj. acere gelirsek evet soğutması muadillerine göre iyi ama işlemcisi kötü bizzat kullanıyorum ve 10 nesil intel işlemciler laptopta gerçekten çok kötü.
hocam laptopla aşırı ağır oyunlara girmem zaten amd alıp uğraşacağıma rtx alır tüm teknolojilerini kullanıp keyfime bakarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

tek farkı benimki 8 onun 16 gb ram var ilerde yükseltilebilir oyun testlerinde ısı değerleri de iyi geldi bana açıkçası

Hermitus

80+ Bronze
hocam laptopla aşırı ağır oyunlara girmem zaten amd alıp uğraşacağıma rtx alır tüm teknolojilerini kullanıp keyfime bakarım

tek farkı benimki 8 onun 16 gb ram var ilerde yükseltilebilir oyun testlerinde ısı değerleri de iyi geldi bana açıkçası
ekran kartı 75 w olduğu için dell ile arasında en az %20 civarı fps farkı var. mesela rdr2 de 40 fps civarlarında dell 60-70 civarlarında.

Thermal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak Çavuş
ekran kartı 75 w olduğu için dell ile arasında en az %20 civarı fps farkı var. mesela rdr2 de 40 fps civarlarında dell 60-70 civarlarında.
hocam dell ile uğraşmak istemedim bir sorum olacak bu 8gb ram kaç mhz nitro 5 de

ve ayrıca hocam en büyük fark benim için dlss

Hermitus

80+ Bronze
hocam dell ile uğraşmak istemedim bir sorum olacak bu 8gb ram kaç mhz nitro 5 de

ve ayrıca hocam en büyük fark benim için dlss
laptop gelince bakmanız daha mantıklı benimki 2933 mhz idi mesela.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,965
Üyeler
158,008
Son üye
Yeiz8
Top Bottom