Neler Yeni

🔥İndirim Acer Nitro 5 i7 12700H RTX 3060 22.499 TL

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
En İyi Cevap
3
5 gündür indirimde nasıl hala stoğu var hayret ediyorum :D.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,263
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil

brntsc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Baran Taşçeviren
Tam ben atacaktım... İyi oldu attığın.

Cidden hala şaşkınım daha da bu fiyatta inanılmaz gerçekten geçen hafta aldım 8gb ram ekledim, 23k tuttu aynı fiyat şuan da geçerli kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat. Bu fiyat bandında arıyorsanız düşünmeden alın ilk deneyim olarak çok beğendim genel olarak kalitesi iyi alınıp yıllarca kullanılabilir donanım tarafında diyecek hiçbir şey yok zaten... tek beğenmediğim yönü şarjı az gidiyor en fazla 2.5 - 3 saat gördüm sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam ben atacaktım... İyi oldu attığın.

Cidden hala şaşkınım daha da bu fiyatta inanılmaz gerçekten geçen hafta aldım 8gb ram ekledim, 23k tuttu aynı fiyat şuan da geçerli kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat. Bu fiyat bandında arıyorsanız düşünmeden alın ilk deneyim olarak çok beğendim genel olarak kalitesi iyi alınıp yıllarca kullanılabilir donanım tarafında diyecek hiçbir şey yok zaten... tek beğenmediğim yönü şarjı az gidiyor en fazla 2.5 - 3 saat gördüm sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
Victus'tan daha iyi cihaz çünkü hem yeni nesil işlemci farkı hem de MUX switch avantajı daha ne olsun :D

brntsc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Baran Taşçeviren
Hiç alasım yok ama aklımı çeliyor. Bitmedi gitti 😄. 4000 serisinin fiyatlarını çok merak ediyorum.
ben de bekliyordum ama 30 binin altında çıkması imkansız deniliyor. 4000 serisi genel olarak masraflı olduğu için bunun laptoplara da yansıyacağını söylüyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Victus'tan daha iyi cihaz çünkü hem yeni nesil işlemci farkı hem de MUX switch avantajı daha ne olsun :D
140w RTX 3060 var bu bile yeterli bir sebep.

BLueSouL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ogün
Sipariş verdim +8 gb ram de aldım bakalım hayırlısı

brntsc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Baran Taşçeviren
Sipariş verdim +8 gb ram de aldım bakalım hayırlısı
Hayırlı olsun Technopat bu PC'yi incelemişti Windows kurarken 11 ve 12. nesil işlemcilerde disk görülmedi hatası vs çıkıyor format flaşına küçük bir dosya atman lazım çözüm için bende de olmuştu onların incelemesini bir izle derim başka sorun olursa bana ulaşabilirsin

En İyi Cevap
3
ben de bekliyordum ama 30 binin altında çıkması imkansız deniliyor. 4000 serisi genel olarak masraflı olduğu için bunun laptoplara da yansıyacağını söylüyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

140w RTX 3060 var bu bile yeterli bir sebep.
Hocam pahalı sayılabilecek Zephyrus serinin 4050 modeli bile 33K bence abartı şeyler olmaz.

BLueSouL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ogün
Hayırlı olsun Technopat bu PC'yi incelemişti Windows kurarken 11 ve 12. nesil işlemcilerde disk görülmedi hatası vs çıkıyor format flaşına küçük bir dosya atman lazım çözüm için bende de olmuştu onların incelemesini bir izle derim başka sorun olursa bana ulaşabilirsin
Eyw dostum win 11 problem çıkartıyomuş win10 home kurmayı düşünüyorum key alıp devam edicem konu açarım büyük ihtimal ama cihaz geldiğinde nelere dikkat edeyim ekran testi vs hangi proğramları kurmalıyım ilk başta

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,804
İsim
Lokman Doğan
Vatan da acayip bişi anlamadım ne yaptıklarını 😤

brntsc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Baran Taşçeviren
Eyw dostum win 11 problem çıkartıyomuş win10 home kurmayı düşünüyorum key alıp devam edicem konu açarım büyük ihtimal ama cihaz geldiğinde nelere dikkat edeyim ekran testi vs hangi proğramları kurmalıyım ilk
Windows kurunca diskten 16 gb civarı bir bölüm ayrı geliyor içinde driverlar var onları kuruyorsun çünkü onları kurmadan internete vs. bağlanamıyorsun sana tavsiyem onları kurduktan sonra acer destek sayfasından güncel olanları indir onları da kur. Bu arada win 11 home kullanıyorum şuan için sorun yaşamadım. ben pek bir program kurmadım test programı olarak... bi hwmonitor indirdim bi de afterburner değerleri görmek için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,980
Üyeler
154,687
Son üye
canaksu
Top Bottom