Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Acer Nitro 5 i7 12700H + RTX 3060 Laptop - 23.359₺

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Ekz
Neden iade ettiniz tuf ı

4060 almak için mi iade ettiniz? 27k iken almadım boş yere, vatan w11 li 8 gb i diğer siteler freedos 16 ramlı satıyordu :/
Bana gelen cihazda tuşlar biraz içe gömüktü. Buna rağmen çok sorun olmaz dedim ama ekranıda sorunlu olunca istemesem de iade etmek zorunda kaldım. Aynı cihazdan yeğenime aldık onda sorun yok.

144 Hz %100 sRGB panel var diye biliyorum, memnun kullananlar genelde.

Ofiste vs. bataryada kullanacak adamın ne işi olur oyuncu laptopuyla? Bunu alanlar zaten neredeyse her vakit fişte kullanacak. :D

Zaten oyuncu laptopları fişte kullanılmıyor mu ?
Tam performans alabilmek için fişe takmak gerekir lakin ben sadece oyun için değil her işimi yapabilmek istiyorum. Yeri gelir dışarıda kullanırım priz mi arayayım veya elektrik kesintisi oldu biri 2 saat götürecekken biri 1 saat anca götürür. 90wh ile 57wh ile nerdeyse yarı yarıya fark var. 70wh olsa yine bi gideri vardı ama 57wh çok yetersiz.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Yok, değil. 12450H çok güçsüz kalıyor 12700H'ye göre. Ayrıca 105W bu RTX 3060. MUX da yok sanırsam. Üstüne üstlük ekran %45 NTSC ve 120 Hz. Tek artısı 16 GB RAM ve 1 TB SSD. Fakat onlar da bu kadar kaybın yanında değmez.

Penguen

80+ Silver
Bunu 9 ay önce falan bu fiyatlara aldım, nasıl hala zam yemiyor deliricem. Zarar etmiş gibi hissediyorum da dolar 5 TL arttı, akıl kârı değil.

harock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
X x
Bana gelen cihazda tuşlar biraz içe gömüktü. Buna rağmen çok sorun olmaz dedim ama ekranıda sorunlu olunca istemesem de iade etmek zorunda kaldım. Aynı cihazdan yeğenime aldık onda sorun yok.
Ekrandan bahsettiğiniz durum ips glow dediklerimi bariz ışık sızmaları diğer cihazda o da mı sorunsuz du ?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Bunu 9 ay önce falan bu fiyatlara aldım, nasıl hala zam yemiyor deliricem. Zarar etmiş gibi hissediyorum da dolar 5 TL arttı, akıl kârı değil.
Acınızı anlıyorum, Şubat-Mart gibi 22.5K'ye bile düşmüştü. Sepette indirim kampanyası vardı. :D

melih50

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melih Doğan
Ürünü yeni satın aldım. Laptop Linux sürümmüş onu Windows yapmak ve rami +8 gb yükseltmek istiyorum. Bu konuda yardımınıza muhtacım. Şimdiden teşekkür ederim.

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Ekz
Ekrandan bahsettiğiniz durum ips glow dediklerimi bariz ışık sızmaları diğer cihazda o da mı sorunsuz du ?
Ips glow sorunu da vardı. Asıl sorun ekranı açıp kapatırken menteşe kısmı lcd panele baskı yapıyordu ve ekran siyah olmasına rağmen beyaz ışık değişimine sebep oluyordu.

HalilBBCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halil İbrahim Babacan
Öncelikle konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim gerçekten, bal gibi yemelik cihaz. Vatandan dün sipariş verdim hala onaylanmadı ve fiyatı an itibariyle 27.800₺ Siparişi iptal etme ihtimalleri var mı? Yanlış fiyatlandırma diyebilirler mi?

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
alan arkadaşlar sıcaklık testi yapabilirlerse çok güzel olur bilgilendirici olur

forvet09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Ahmet KAvalcı
Öncelikle konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim gerçekten, bal gibi yemelik cihaz. Vatandan dün sipariş verdim hala onaylanmadı ve fiyatı an itibariyle 27.800₺ Siparişi iptal etme ihtimalleri var mı? Yanlış fiyatlandırma diyebilirler mi?
Sırayla onay veriyorlar. Yanlış fiyat yok.

.RBO.

80+ Silver
Hayır, tek artısı o değil. Sizin PC'niz PCI Express 4.0'ı desteklemiyor. Acer ise destekliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İçindeki RAM'den 1 adet daha bulabilirseniz alıp takabilirsiniz. Bulamazsanız aynı CL ve MHz'e sahip SODIMM RAM'lerden herhangi birini alıp takabilirsiniz.
Hocam şu fiyat aralığındaki adamın pci4 pek umrunda olacağını sanmıyorum 3.0 da gayet yeterli

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
Şu piyasada oldukça iyi fiyat: (140W, MUX bulunuyor.)
arkadaşlar bu ürün mağazada 21K bu arada almak isteyenler koşsun :)

• İnanılmaz
Reaksiyonlar: B1L0
Top Bottom