Neler Yeni

🔥İndirim Acer Nitro 5 i7 12700H RTX 3060 22.499 TL

elrici3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Mert içyer
Tam ben atacaktım... İyi oldu attığın.

Cidden hala şaşkınım daha da bu fiyatta inanılmaz gerçekten geçen hafta aldım 8gb ram ekledim, 23k tuttu aynı fiyat şuan da geçerli kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat. Bu fiyat bandında arıyorsanız düşünmeden alın ilk deneyim olarak çok beğendim genel olarak kalitesi iyi alınıp yıllarca kullanılabilir donanım tarafında diyecek hiçbir şey yok zaten... tek beğenmediğim yönü şarjı az gidiyor en fazla 2.5 - 3 saat gördüm sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
Hocam diğer marka modellere göre ne kadar az gidiyor ki şarjı? Bu işin ortalaması kaç?

Penguen

80+ Silver
Ben 6 ay falan önce 23800'e mi ne aldım. Fiyatı artacağına düşüyor, çok garip.

brntsc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Baran Taşçeviren
Uzerindekiyle aynı marka model ram almamız şart mı?
Hayır şart değil özellikleri aynı olsun yeterli üzerinde DDR4 3200 mhz 8 GB Kingston ram var ben de aynı özellikte Crucial marka ram ekledim bir sorun yaşamadım dual channel çalışıyorlar

elrici3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Mert içyer

brntsc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Baran Taşçeviren
Hocam diğer marka modellere göre ne kadar az gidiyor ki şarjı? Bu işin ortalaması kaç?
Genel olarak oyuncu bilgisayarlarından pek şarj performansı aranmaz 3 saat ortalama ideal olarak görülür asus tuf a15 ryzen işlemci olduğu için 6-8 saat gidiyor diyorlar ikisi hemen hemen aynı performansta olduğu için onunla kıyaslıyorum

elrici3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Mert içyer
Genel olarak oyuncu bilgisayarlarından pek şarj performansı aranmaz 3 saat ortalama ideal olarak görülür asus tuf a15 ryzen işlemci olduğu için 6-8 saat gidiyor diyorlar ikisi hemen hemen aynı performansta olduğu için onunla kıyaslıyorum
Sende ne var hocam şimdi?

Dragoon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Takao Kinomiya
Arkadaşlar indirim bitti mi bende 25k görünüyor fiyatı kimse bir şey yazmamış

Top Bottom