Neler Yeni

Acer nitro 5 mi lenovo loq mu hangisi almam daha iyi olur

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Yankı Özkan
Hocam bende Lenovo log almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım ?
Bence almalısın o mesajı attığım günden beri aktif kullanıyorum özellikle ekran kalitesini çok beğendim bir de o mesajda bahsettiğim konuya değineyim mesela ağır bir oyun oynarsanız şarj yavaşça azalıyor ben mesela 1 saat assetto corsa oynadım ve 98e düşmüştü ama büyüttükleri kadar bir sorun değilmiş yani yeterince uzun oynarsan bitebilir şarj ama o kadar uzun oynayan olur mu sanmam. Merak ettiğiniz sorular varsa cevaplayabilirim burdan sorabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ayberk
Bence almalısın o mesajı attığım günden beri aktif kullanıyorum özellikle ekran kalitesini çok beğendim bir de o mesajda bahsettiğim konuya değineyim mesela ağır bir oyun oynarsanız şarj yavaşça azalıyor ben mesela 1 saat assetto corsa oynadım ve 98e düşmüştü ama büyüttükleri kadar bir sorun değilmiş yani yeterince uzun oynarsan bitebilir şarj ama o kadar uzun oynayan olur mu sanmam. Merak ettiğiniz sorular varsa cevaplayabilirim burdan sorabilirsiniz
Hocam bazı konu başlıklarının altında şarj adaptörü nde bir sıkıntı olduğunu okudum o her hangi bi problem çıkarır mı ?

Hocam oynadığım oyunlar bunlar
Minecraft, Deceit, Genshin Impact, Stardew Valley, CS:GO, Valorant, LoL bunlar dışında oynadığım 1-2 oyun var onları da arada yüklüyorum sonra geri siliyorum.
Bunları açar mı?

RAM takviyesi yapıla biliyor mu yapılabiliyor sa hangi RAM'i alıp takmalıyım?
RAM 8x1 şeklinde mi ve ram slotu 2 tane mi ?
SSD olarak kaç GB destekliyor?
Hocam bir de gti bilişim satıyormuş güvenilir mi?

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Mehmet emre börekçi
Asetto ciddi bir yük bindiriyor mu bilmiyorum ama gerçekten ikisine de yük bindiren bir oyunda daha büyük düşüş görülebilir
Gerçi %5 düşüş görsen ne fark eder 20 saat oyun oynayacak hal yok ya

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Yankı Özkan
Asetto ciddi bir yük bindiriyor mu bilmiyorum ama gerçekten ikisine de yük bindiren bir oyunda daha büyük düşüş görülebilir
Gerçi %5 düşüş görsen ne fark eder 20 saat oyun oynayacak hal yok ya
Evet işlemci ve gpuya çok yükleniyor assetto
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bazı konu başlıklarının altında şarj adaptörü nde bir sıkıntı olduğunu okudum o her hangi bi problem çıkarır mı ?

Hocam oynadığım oyunlar bunlar
Minecraft, Deceit, Genshin Impact, Stardew Valley, CS:GO, Valorant, LoL bunlar dışında oynadığım 1-2 oyun var onları da arada yüklüyorum sonra geri siliyorum.
Bunları açar mı?

RAM takviyesi yapıla biliyor mu yapılabiliyor sa hangi RAM'i alıp takmalıyım?
RAM 8x1 şeklinde mi ve ram slotu 2 tane mi ?
SSD olarak kaç GB destekliyor?
Hocam bir de gti bilişim satıyormuş güvenilir mi?
Adaptöründe hiçbir sıkıntı yok
Saydığınız oyunların hepsini açar
Takviye yapılabiliyor alacağınız ramin ddr5 olması 4800mhz olması ve cl40 olması yeterli
Evet 1x8 şeklinde ve bir boş slotu var
Ben de gti bilişimden aldım sorunsuz serice geldi
Ssd olarak max bi sınırı yok diye biliyorum ama yine de bakın ben 512 aldım üstündekiyle beraber 1tb oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ayberk
Evet işlemci ve gpuya çok yükleniyor assetto
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adaptöründe hiçbir sıkıntı yok
Saydığınız oyunların hepsini açar
Takviye yapılabiliyor alacağınız ramin ddr5 olması 4800mhz olması ve cl40 olması yeterli
Evet 1x8 şeklinde ve bir boş slotu var
Ben de gti bilişimden aldım sorunsuz serice geldi
Ssd olarak max bi sınırı yok diye biliyorum ama yine de bakın ben 512 aldım üstündekiyle beraber 1tb oldu
Teşekkür ederim sorularını cevapladığınız için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,486
Üyeler
150,491
Son üye
merotx
Top Bottom