Neler Yeni

ACER NİTRO 5 Wi-Fi Kartını görmüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Kaçağan
Dostlar selamlar.
Acer Nitro 5 bir bilgisayara yeni Windows kurdum. Ağ bağdaştırıcıları kısmında Wi-Fi gözükmüyor. Wi-fi sembolü de yok. Daha önce yine bu bilgisayara format attığımda bu şekilde olmuştu. Nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum çözümü olan yazarsa mutlu olurum.
Şimdiden söyleyeyim dostlar driver konusunda yardım istemiyorum. Bilgisayar ağ bağdaştırıcıları kısmında Wi-Fi kartını görmüyor sorun bu. Lütfen driver kurmamı söylemeyin çünkü o adımları çoktan denedim.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
eren kılıçoğlu
Dostlar selamlar.
Acer Nitro 5 bir bilgisayara yeni Windows kurdum. Ağ bağdaştırıcıları kısmında Wi-Fi gözükmüyor. Wi-fi sembolü de yok. Daha önce yine bu bilgisayara format attığımda bu şekilde olmuştu. Nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum çözümü olan yazarsa mutlu olurum.
Şimdiden söyleyeyim dostlar driver konusunda yardım istemiyorum. Bilgisayar ağ bağdaştırıcıları kısmında Wi-Fi kartını görmüyor sorun bu. Lütfen driver kurmamı söylemeyin çünkü o adımları çoktan denedim.
driverı doğru kurduğuna eminmisin aygıt yöneticisi çekip atarmısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat Kaçağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam az önce Acer ile konuştum. Sitelerinde Win11 Pro için driver yokmuş. Wi-Fi kartı intel değil garip gureba bir markadanmış. Kısacası driverı bulamıyorum. Şimdi Win11 home yüklüyorum çalışmazsa atacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

1718200950206.png

1718200961754.png

WhatsApp Image 2024-06-12 at 17.04.47.jpeg

Son düzenleme:

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam az önce Acer ile konuştum. Sitelerinde Win11 Pro için driver yokmuş. Wi-Fi kartı intel değil garip gureba bir markadanmış. Kısacası driverı bulamıyorum. Şimdi Win11 home yüklüyorum çalışmazsa atacağım

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Ağ denetleyicisinin üzerine çift tıkla donanım kimliğini at.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,236
Üyeler
146,906
Son üye
Myramillan
Top Bottom