Neler Yeni

Acer Nitro AN515-43 Sizce nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Süleyman Emre Çolak
Youtube daki karşılaşmalara bakarsan az bile olsa gene de daha performanslıdır

Kaansozen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Göktuğ Kaan Sözen
Y

Yani hocam 4700 TL'ye bi sistem toplasan çok daha kârlı olursun
Aslında ben de öyle isterdim fakat bir yerden bir yere çok sık gidiyorum zamanı gelince o yüzden laptop tercih etmek istedim.

Master61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa KIZILKAN
Güzel bir laptop dostum güle güle kulan ama sadece performas ayarların çekip oynaman lazim cs lol gibi mmo oyunlarıni rahtikla oyniya bilirsin ?

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Acer Nitro AN515-43 AMD Ryzen 5 3550H 16GB 512GB SSD RX560X Linux 15.6" FHD
Bu laptop sizce gaming laptop giriş ya da orta sseviye için iyi midir ?
bunun intel versiyonunu alın hocam. laptop platformunda ryzenler iyi değil şuan. 4.nesilde daha iyi olmalarını bekliyoruz inşallah. not masaüstümde ryzen kullanıyorum. ryzenli laptop kullandım geri iade ettim kullandığım ve denediğim için konuşabiliyorum. yararlı olduysa ne mutlu.

Kaansozen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Göktuğ Kaan Sözen
bunun intel versiyonunu alın hocam. laptop platformunda ryzenler iyi değil şuan. 4.nesilde daha iyi olmalarını bekliyoruz inşallah. not masaüstümde ryzen kullanıyorum. ryzenli laptop kullandım geri iade ettim kullandığım ve denediğim için konuşabiliyorum. yararlı olduysa ne mutlu.
Teşekkür ederim yararlı oldu gayet.

Bekirraze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Bekir Gündüz
Aslında ben de öyle isterdim fakat bir yerden bir yere çok sık gidiyorum zamanı gelince o yüzden laptop tercih etmek istedim.
O zaman evet hocam casper excalibur,yada monster bilgisayarlarından bakabilirsin hocam özel sitelerine girip kendine özel bir şekikde laptopu özelleştirebiliyorsun bence dene derim

Kaansozen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Göktuğ Kaan Sözen
O zaman evet hocam casper excalibur,yada monster bilgisayarlarından bakabilirsin hocam özel sitelerine girip kendine özel bir şekikde laptopu özelleştirebiliyorsun bence dene derim
Deneyeceğim teşekkür ederim.

Top Bottom