Neler Yeni

Acer Nitro An517-52 rtx 3050 fps sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Can Bakır
Öncelikler hepinize merhabalar ;
Yeni almış olduğum Acer nitro cihazımda fps problemi yaşıyorum. Benden daha düşük olan pclerde fps ortalama 150-250 arası olurken bende 100-150 arasında bu sorun daha önceden başına gelen oldu mu ? yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Can Bakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
i5 10300h işlemci
nvdia 3050 ekran kartı
16 gb ram

.......

80+ Bronze
Harici bir monitör bağlayıp test etme imkanın varsa deneyip sonuçları paylaşırsan ona göre yönlendirelim.

Onur Akca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Akca
Öncelikler hepinize merhabalar ;
Yeni almış olduğum Acer nitro cihazımda fps problemi yaşıyorum. Benden daha düşük olan pclerde fps ortalama 150-250 arası olurken bende 100-150 arasında bu sorun daha önceden başına gelen oldu mu ? yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
aynı sorun ve aynı bilgisayar bende de var valorantta 110 140 arası değişiyo lolde ve fortnite da da aynı fpsler acaba sistem bu değerleri koruyacak kadarını mı kullanıyor tam performans vermiyor sorunu çözdünüz mü siz ne yaptınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı sorun ve aynı bilgisayar bende de var valorantta 110 140 arası değişiyo lolde ve fortnite da da aynı fpsler acaba sistem bu değerleri koruyacak kadarını mı kullanıyor tam performans vermiyor sorunu çözdünüz mü siz ne yaptınız?
@Ali Can Bakır

Top Bottom