Neler Yeni

Acer nitro ram 1x8 yerine 1x16

fiend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bora

bu laptopa 1x8 almak yerine 1x16 alsam sıkıntı çıkartır mı fiyat farkı çok az.Ramin mhz özellikleri yazmıyor sitede ama önce ki konularda hep 3200mhz DDR 4 ramler önerilmiş.Bu ramleri alayım diyorum

Mesaj otomatik birleştirildi:

ram önerisi de alabilirim

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

bu laptopa 1x8 almak yerine 1x16 alsam sıkıntı çıkartır mı fiyat farkı çok az.Ramin mhz özellikleri yazmıyor sitede ama önce ki konularda hep 3200mhz DDR 4 ramler önerilmiş.Bu ramleri alayım diyorum

Al 24GB yapmış olursun sorun olmaz.

Nedox

80+ Bronze

Hocam satıcıya soyleyin 2x8 yapsin fiyata eklesin

fiend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bora
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam satıcıya soyleyin 2x8 yapsin fiyata eklesin
hocam laptopun 16 GB versiyonu 25k gibi bir fiyat, en ucuz güvenilirliği belli olmayan sitelerde bile 23 falan o yüzden dışardan alacağım

fiend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bora
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam trendyoldan değil mi
bilgisayarı trendyoldan alacağım 8gb ram olarak sonrasında internetten 16gb ram satın alıp bilgisayara takacağım

bilgisayarı trendyoldan alacağım 8gb ram olarak sonrasında internetten 16gb ram satın alıp bilgisayara takacağım
dışardan derken internetten rami alacağım demek istemiştim

Nedox

80+ Bronze

dışardan derken internetten rami alacağım demek istemiştim
Hocam direk trendyolda satıcıya yazabiliyorsunuz diye hatirliom 1 tabe daha takın diye onlar fiyat cikarirlar ama çok olmaz internetten alinca hem farkli model gelirse ramler uyumsuzluk yapabilir hem de eğer takarken kırılırsa bir yer garanti dışı kalır

fiend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bora
Hocam direk trendyolda satıcıya yazabiliyorsunuz diye hatirliom 1 tabe daha takın diye onlar fiyat cikarirlar ama çok olmaz internetten alinca hem farkli model gelirse ramler uyumsuzluk yapabilir hem de eğer takarken kırılırsa bir yer garanti dışı kalır
anladım sorayım o zaman

Top Bottom