Neler Yeni

🔥İndirim ACER Nitro Ryzen 7 6800H RTX 3070 Ti 17.3 İnç 33249 TL

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Veysel Tunç
Kaçıranlar sevinsin,
Laptop daha biosda bile Feridun Düzağaç Alev alev ile açılıyor.
Daha da düşer fiyatı, adamlarda sattıkları malın ne olduğunu bildikleri için Hepsiburada depoya girer girmez 2 saate para iade geldi, bugüne kadar 2 günden önce iade görmedim. ( bu ay 4. İadem)
Çok mu kötü bu laptop almayı düşünüyordum

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Mete C. E.
Çok mu kötü bu laptop almayı düşünüyordum
alan alsın, aldım iade ettim, kesinlikle almam önermem.
fp isteyen hp victus 7640hs rtx 4060 alsın, baba oyunlarda 80 görüyor kullanıcılar stand olmadan, bu boşta 70'i geçiyor, yükte daha 5 dakikada 90 derece.

alan alsın, aldım iade ettim, kesinlikle almam önermem.
fp isteyen hp victus 7640hs rtx 4060 alsın, baba oyunlarda 80 görüyor kullanıcılar stand olmadan, bu boşta 70'i geçiyor, yükte daha 5 dakikada 90 derece.
30-40k fiyat bandında F/P laptop öneriniz nedir

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bu indirim değil bindirim olmuş. Eski teknoloji kazık fiyat.

Hp Victus 16 S0035NT Ryzen 5 7640HS 16GB Ram Geforce Rtx 4060 8gb 512GB SSD 16.1 Inç Fhd 144Hz Freedos Gümüş 7Z5Z2EA

4060 gpu benchmark skoru 18409 +dlss3
3070ti gpu benchmark score 18390

Ve daha yeni nesil ve güçlü bir işlemci. Hem erken kartı güçlü hem işlemci ve üstelik 5k daha ucuz 👈
Puhahahasjkdhaljdhaldjka

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kaçıranlar sevinsin,
Laptop daha biosda bile Feridun Düzağaç Alev alev ile açılıyor.
Daha da düşer fiyatı, adamlarda sattıkları malın ne olduğunu bildikleri için Hepsiburada depoya girer girmez 2 saate para iade geldi, bugüne kadar 2 günden önce iade görmedim. ( bu ay 4. İadem)

Benimki uzaydan falan mı geldi? Cihaz bildiğin serin çalışan bir alet. Bu senaryoda aklıma sadece şu geliyor 3070 ti laptoplar yeni cihazlar olmadığı için bazı stoklar eski olup zamanla termal macunu kurumuş olabilir yok gerçekten benim soğutma performansını en beğendiğim laptoplardan biri oldu.

Ekran görüntüsü 2023-09-07 195900.png

ÜRÜN HAKKINDA GÜNCEL TARİHLİ KULLANICI YORUMLARI

Ekran görüntüsü 2023-09-07 200116.png

Ekran görüntüsü 2023-09-07 200130.png

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Veysel Tunç
Benimki uzaydan falan mı geldi? Cihaz bildiğin serin çalışan bir alet. Bu senaryoda aklıma sadece şu geliyor 3070 ti laptoplar yeni cihazlar olmadığı için bazı stoklar eski olup zamanla termal macunu kurumuş olabilir yok gerçekten benim soğutma performansını en beğendiğim laptoplardan biri oldu.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Şu yüzde 5 indirim gelsin alalım hemen😂

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Mete C. E.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
acerrtx.jpg
acerrtx.jpg

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Mete C. E.
Bu benim için bir şey ifade etmiyor yaptığım test ortada
Testiniz şaibeli demiyor hiç kimse, ürünü alanlar pek çoğu sorun yaşadı,
Ne ben ne alan kimse de sizi suçlamıyor, ya hatalı üretim var bu üründe (ne üreten sizsiniz ne satıcı) ya da stokta beklemekten ya da iade yeyip yenilendiği için serinin büyük kısmı sorunlu.
Bu tarz şeyleri şahsi olarak algılamanıza ve gereksiz bir şekilde üstünüze alınmanıza gerek yok.
Samsung iyi bir telefon mu dersek, herkes android için iyi bir tercih der, ama tüm dünyada toplatılan uçaklara sokulmayan bomba gibi patlayan bir telefon ürettiler zamanında.
Zaten bu tanıttığınız laptop modelinin her serisi -satılan her model- sorunsuz olsaydı 50 defa biterdi stoklar, çünkü gayet iyi bir ürün. Ama sorunu can yakıyor. ( ilk aldığımda ikinciyi alacaktım gelmesini bekledim ve mecbur win 10, win 11 bioslar vs. vs. kurup sonunda iade ettim)
Hayırlı akşamlar.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Arkadaşlar bu kadar niye büyütülüyor bu laptoplarda ısınma anlamış değilim. Biri kullanırken 70 çıkar biri kullanırken 80 çıkar burada etken sadece laptop soğutması değil. Altına laptop altlığı kullanıyor musun? Oda sıcaklığı nasıl? Ev içindeki hava akışı bile etkiler 2,3 derece. Evde klima varsa ki testlerde büyük ihtimal daha serin ortamda yapılmıştır ki her büyük youtube kanalı gidip testleri normal koşullarda yapar 20-22 derece üstünde olmaz ortamları. Adam gidip 30 derece ev koşulunda test edip paylaşmaz ki cihazı. Yazın bu sıcaklıklar oluyor sadece.

Bir de bu laptop fiyat performans laptobu. Bu performansı bu fiyata alıp bir de 50binlik cihazın soğutma değerini nasıl bekliyorsunuz aklım almıyor. İçinde sıvı metal macun veya son model kaliteli termal macun yok. Asus Rog serisinde soğuk mesela bende var ama sıvı metal var içinde nedeni o. Ona da bu acer a koyduğun termal macunu koy aynı sıcaklığı elde edersin.

Ben bu laptobu alsam ilk iş çok kaliteli bir termal macun ile yeni de olsa laptop değişim yaparım. en az 5,6 derece fark eder ki bence daha fazla fark olacaktır.

He eğer sorunsuz serin bir laptop istiyorsanız bu performans ekran kartı ve işlemci gücüne sahip evde 30 derece iken. Buyrun gidin 40 50 bin verip legion veya rog serisi alın. Ventusların da bu laptopdan fazla serin çalışacağını sanmıyorum. 3,5 derece daha düşük çalışıyorsa o da soğutmadan ziyade ortam koşulları ve termal macun etkisidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,343
Üyeler
147,869
Son üye
Radmela official
Top Bottom