Neler Yeni

Çözüldü✓ Acer Predator Helios Neo 16 mı Hp Victusmu

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda
Reklam Amaçlı Paylaşım
Bütçe
52000
Herkese merhaba yakın zmaanda pc almayı düşünüyorum
Acerın

Predator helios neo 16 rtx 4070 i7 - 13700hx 32 gb ram

modeli ile

Hpnin

Bu modeli arasında kaldım

Bu konuda tavsiyeleriniz var ise şimdiden herkese teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
ozan başaran
Herkese merhaba yakın zmaanda pc almayı düşünüyorum
Acerın

Bu modeli ile

Hpnin

Bu modeli arasında kaldım

Bu konuda tavsiyeleriniz var ise şimdiden herkese teşekkür ederim :)
acer alın. hem yazılım konusunda hem kasa kalitesinde çok daha iyi

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
ozan başaran
Acer aklıma yatıyo baya ama insanlar markanın kötü olmasından bahsetmesi içimi biraz kötü hissettiriyor
hocam acerin nitro ve predator serisine kötü diyen hiçbir şey bilmiyordur. hpnin thermal throttling, ekran sallanması, ips glow ve soğuma sorunu gibi birçok sorunu var. özellikle üst segmentte acer predator veya asus roglara bakmanızı öneririm

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam acerin nitro ve predator serisine kötü diyen hiçbir şey bilmiyordur. hpnin thermal throttling, ekran sallanması, ips glow ve soğuma sorunu gibi birçok sorunu var. özellikle üst segmentte acer predator veya asus roglara bakmanızı öneririm
Bu predator helios neo modeli normal helioslarla farkları var sanırsam ama sonuç olarak yinede bir predator olması performans olarak üst segment bir performans vereceğini düşünmekteyim tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
ozan başaran
Bu predator helios neo modeli normal helioslarla farkları var sanırsam ama sonuç olarak yinede bir predator olması performans olarak üst segment bir performans vereceğini düşünmekteyim tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim
helios neo bi düşük segment oluyor. acer nitrodan daha iyi ama heliostan daha kötü. kesinlikle pişman etmez sizi normal helioslar roglara yakın diye tahmin ediyorum helios neo ise orta-yüksek bütçe için

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda
helios neo bi düşük segment oluyor. acer nitrodan daha iyi ama heliostan daha kötü. kesinlikle pişman etmez sizi normal helioslar roglara yakın diye tahmin ediyorum helios neo ise orta-yüksek bütçe için
Dediğiniz gibi saf bir helios değil ama orta yüksek segmentte gayette idaa lı bir model kalbim bir tık daha acerdan yana daha doğrusu:)

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
ozan başaran
Dediğiniz gibi saf bir helios değil ama orta yüksek segmentte gayette idaa lı bir model kalbim bir tık daha acerdan yana daha doğrusu:)
acer alırsanız çok doğru bir cihaz seçmiş olursunuz. şimdiden hayırlı olsun

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda
acer alırsanız çok doğru bir cihaz seçmiş olursunuz. şimdiden hayırlı olsun
Çok teşekkür ederim pazartesi sipariş vericem araltırmalarıma devam edicem belki indirimden çok daha iyi bir model yakalayabilir isem o modellerede yönelebilirim ama şuan acer gibi bütün yollar verdiğiniz tavsiyeker için teşekkürler :)

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
ozan başaran
Çok teşekkür ederim pazartesi sipariş vericem araltırmalarıma devam edicem belki indirimden çok daha iyi bir model yakalayabilir isem o modellerede yönelebilirim ama şuan acer gibi bütün yollar verdiğiniz tavsiyeker için teşekkürler :)
rica ederim😀

Top Bottom