Neler Yeni

Çözüldü✓ Acer Predator Helios Neo 16 mı Hp Victusmu

efe.bal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Bal
Aldıysanız benchmark ve oyunlardaki ısı ve fps degerlerini soylermisiniz

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Taha Yasin Ersoy
Herkese merhaba yakın zmaanda pc almayı düşünüyorum
Acerın

Predator helios neo 16 rtx 4070 i7 - 13700hx 32 gb ram

modeli ile

Hpnin

Bu modeli arasında kaldım

Bu konuda tavsiyeleriniz var ise şimdiden herkese teşekkür ederim :)
Bende acerin aynı modelini almayı düşünüyorumda nasıl laptop memnun musun???

Bi de aldığın yerin linkini atabilir misin belki orda daha ucuzdur.

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda

Dostum trendyoldan aldım linki atarım şimdi sana şöyke diyebilirim ben gerçekten çok memenun kaldım acerdan almayı düşünüyorsan kesinlikle düşünmeden al ama şarj aleti biraz ağır bunu bil 330 voltluk bir şarj aleti ile beraber geliyo sıcaklık değerleri bu sıcaklarda genelde 80 85 derece arasında oynuyo turbo fan modunu açarsan isen 75 derecelere sabitliyor kendini
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldıysanız benchmark ve oyunlardaki ısı ve fps degerlerini soylermisiniz
Şuanda müsait değilim şehir dışındayım ama 1 hafta içinde atabilirim en basit. Hatırladığım metro exodus 2 k çözünürlük full ayarlar rtx açık dlss açık Qualitty modunda 80 90 fpsleri görüyordum rahat bir şekilde sıcaklık değerleride 40 derece sıcakta 88 ile 85 arasında oynuyordu turbo moda çok geçirmedim ama geçirdiğim takdirde 76 77 derecelere kadar düşüyor

Bunun nesi reklam
Dostum attığım acer linki reklama sebebiyet vermiş canları sağolsun benim yaptığım bi yanlışlıkmış :)

Son düzenleme:

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
can
Dostum trendyoldan aldım linki atarım şimdi sana şöyke diyebilirim ben gerçekten çok memenun kaldım acerdan almayı düşünüyorsan kesinlikle düşünmeden al ama şarj aleti biraz ağır bunu bil 330 voltluk bir şarj aleti ile beraber geliyo sıcaklık değerleri bu sıcaklarda genelde 80 85 derece arasında oynuyo turbo fan modunu açarsan isen 75 derecelere sabitliyor kendini

Hayırlı olsun cihazın küçük kardeşi nitro 16 4070 7840 hs modelini kullanıyorum bende 42kya aldım sıfır aralarında soğutma panel kasa kalitesi olarak bir fark yok sadece isimleri değişik biraz boşuna yüksek para vermiş gibisiniz tek fark işlemci farkı 13700hx %10-20 arası daha güçlü

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda
Hayırlı olsun cihazın küçük kardeşi nitro 16 4070 7840 hs modelini kullanıyorum bende 42kya aldım sıfır aralarında soğutma panel kasa kalitesi olarak bir fark yok sadece isimleri değişik biraz boşuna yüksek para vermiş gibisiniz
Nitro 16 Serisi ile artık kasalar aynı oldu soğutucu fanlar plastikmi acaba yoksa metal blade fanmı?

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda
Metal blade benim cihaz ssdyi yükseltirken bakmıştım modelden modele farklılıklar varmı bilmiyorum lakin
Metal blade fan koymaları güzel bir etken soğutmada baya etkisini gösteriyor şarj aletinde bir değişiklik vardı snaırsam nitro serisi cihazlar ile predator helios serilerinin işlemci farkı ağır bir uygulama kullanılmadığı sürece farkedilmez hatta sizin kullandığınız cihaz amd işlemci olduğu için pil performansı daha iyi intel işlemci elektiriği su gibi içiyor :)

Metal blade benim cihaz ssdyi yükseltirken bakmıştım modelden modele farklılıklar varmı bilmiyorum lakin
Kaç gblık bir ssd aldınız ve tavsiye edermisiniz m2 ssd arayışındayım 1 tb yetersiz geliyor?

Son düzenleme:

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
can
Metal blade fan koymaları güzel bir etken soğutmada baya etkisini gösteriyor şarj aletinde bir değişiklik vardı snaırsam nitro serisi cihazlar ile predator helios serilerinin işlemci farkı ağır bir uygulama kullanılmadığı sürece farkedilmez hatta sizin kullandığınız cihaz amd işlemci olduğu için pil performansı daha iyi intel işlemci elektiriği su gibi içiyor :)

Kaç gblık bir ssd aldınız ve tavsiye edermisiniz m2 ssd arayışındayım 1 tb yetersiz geliyor?
980pro aldım hocam 1tb bana fazlasıyla yetti 3kya ara ara indirime giriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Taha Yasin Ersoy

Şuanda müsait değilim şehir dışındayım ama 1 hafta içinde atabilirim en basit. Hatırladığım metro exodus 2 k çözünürlük full ayarlar rtx açık dlss açık Qualitty modunda 80 90 fpsleri görüyordum rahat bir şekilde sıcaklık değerleride 40 derece sıcakta 88 ile 85 arasında oynuyordu turbo moda çok geçirmedim ama geçirdiğim takdirde 76 77 derecelere kadar düşüyor

Dostum attığım acer linki reklama sebebiyet vermiş canları sağolsun benim yaptığım bi yanlışlıkmış :)
Cevabın için teşekkürler bu PC ye karar vermiştim ama şimdi iyice kafama yattı

Birde boş SSD ve ram slotu var değil mi??
Acaba cihaz bu sıcaklıklarda uzun ömürlü olur mu neyse hiç olmazsa fan alırım

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda
Cevabın için teşekkürler bu PC ye karar vermiştim ama şimdi iyice kafama yattı

Birde boş SSD ve ram slotu var değil mi??
Acaba cihaz bu sıcaklıklarda uzun ömürlü olur mu neyse hiç olmazsa fan alırım
Uzun ömürlü olur merak etme ssd slotu var ama ram varmı bilmiyorum 32gb ram bana yettiğinden hiç dikat etmedim dostum ama çıkartıp satıp yükseltebilirsin ramini ssd çok iyi ğst düzey bir ssd var kendi içinde ekstradan 1 tane daha alırsın seni rahatlatır

Top Bottom